niedziela, 25 lipca 2021 r.  Imieniny: Jakuba, Krzysztofa, Walentyny
Wiadomości z tagiem Szczególnie  RSS
Tydzień obfitujący w emocje. I kolejny skok ceny złota

Dodano: 22.07.2021 5:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Kluczowymi wydarzeniami ubiegłego tygodnia było sympozjum bankierów centralnych w Jackson Hole oraz szczyt G7, który odbył się w weekend we francuskim Biarritz. Szczególnie koniec tygodnia obfitował w emocje, co znalazło odzwierciedlenie w notowaniach.

Źródło: inwestycje.pl

=> Ubezpieczyciele cieszą się na poprawę bezpieczeństwa drogowego <= [Spojrzenie na rynek]

Dodano: 19.07.2021 8:44 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Ubezpieczyciele, co do zasady, pozytywnie oceniają propozycje rządu, które mają zwiększyć bezpieczeństwo ruchu drogowego. Szczególnie ważną zmianą, o którą branża postulowała od lat, jest powiązanie stawek w OC z punktami karnymi. Wiele krajów Europy Zachodniej od dawna wykorzystuje informacje o wykroczeniach drogowych do szacowania ryzyka i w konsekwencji różnicowania stawek o nawet kilkadziesiąt procent. Teraz również Polska ma dołączyć do tego grona.

Źródło: feedproxy.google.com

Allianz: Likwidacja szkody w samochodzie nie musi być problematyczna

Dodano: 02.07.2021 11:05 | 75 odsłon | 0 komentarzy


Jak wynika z danych policji tylko od stycznia do końca sierpnia br. w całej Polsce miało miejsce 272 892 kolizji drogowych. Przyczyny tych zdarzeń są różne: niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Szczególnie w dużych miastach do „stłuczek” dochodzi często a problemy z nich wynikające bywają uciążliwe.

Źródło: prnews.pl

Radosny Dzień Niepodległości

Dodano: 28.06.2021 5:08 | 18 odsłon | 0 komentarzy


Wczorajsze wzrosty w Europie, od 0,7% w Niemczech do nawet 2,4% we Włoszech, potwierdzają, że rynki mają duże oczekiwania wobec przyszłej prezes Europejskiego Banku Centralnego. Szczególnie interesująca w kontekście ostatnich zatargów...

Źródło: inwestycje.pl

reklama

Copyright © 2008-2021 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone