piątek, 22 października 2021 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Szczególnie  RSS
Tydzień obfitujący w emocje. I kolejny skok ceny złota

Dodano: 17.10.2021 5:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Kluczowymi wydarzeniami ubiegłego tygodnia było sympozjum bankierów centralnych w Jackson Hole oraz szczyt G7, który odbył się w weekend we francuskim Biarritz. Szczególnie koniec tygodnia obfitował w emocje, co znalazło odzwierciedlenie w notowaniach.

Źródło: inwestycje.pl

Żelazne ręce w jedwabnych rękawiczkach [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 12.10.2021 8:48 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Znakomita część agentów w Polsce wcale nie tak chętnie sprzedaje MiS-ia. Szczególnie w tym trochę większym wydaniu, bo jeszcze ubezpieczenie pojedynczego sklepu, fryzjerki, apteki wielkim wyzwaniem nie jest. Ale już przy trochę większych lub choć trochę bardziej skomplikowanych zaczynają się schody - pracy dużo, odpowiedzialność jeszcze większa, a składka nie zawsze wcale tak bardzo interesująca. No może poza firmami transportowymi lub z flotami, gdzie głównym motorem przypisu jest komunikacja. Od strony ubezpieczyciela też nie jest łatwo...

Źródło: feedproxy.google.com

Allianz: Likwidacja szkody w samochodzie nie musi być problematyczna

Dodano: 27.09.2021 11:05 | 54 odsłon | 0 komentarzy


Jak wynika z danych policji tylko od stycznia do końca sierpnia br. w całej Polsce miało miejsce 272 892 kolizji drogowych. Przyczyny tych zdarzeń są różne: niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Szczególnie w dużych miastach do „stłuczek” dochodzi często a problemy z nich wynikające bywają uciążliwe.

Źródło: prnews.pl

reklama

Copyright © 2008-2021 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone