środa, 19 stycznia 2022 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Punkty  RSS
=> Przez uchwałę SN system OC ppm coraz bardziej chaotyczny <= [Punkty widzenia]

Dodano: 17.01.2022 7:43 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Dlaczego niektóre ubezpieczenia OC są obowiązkowe? Wszyscy znamy odpowiedź: dlatego, by niektórzy poszkodowani zyskali pewność wypłaty należnego im odszkodowania. Chodzi więc o uprzywilejowane traktowanie niektórych poszkodowanych. Tylko bowiem niektórzy poszkodowani powinni być uprzywilejowani. Nie można w sposób uprzywilejowany traktować wszystkich. Uprzywilejowanie straciłoby sens. Trzeba byłoby narzucić wszystkim obowiązek ubezpieczenia OC w odniesieniu do całej ich działalności. Jest to nierealne.

Źródło: DziennikUbezpieczeniowy.pl

=> Nasze drogi <= [Punkty widzenia]

Dodano: 10.01.2022 7:46 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Biznes, którym się zajmujemy, jest mocno relacyjny - było tak 20 lat temu i wciąż jest tak samo. Pewnych rzeczy nie zastąpi i nie wypleni online. Tu (na szczęście!) nie ma rewolucyjnych zmian. Wciąż wielką moc mają spotkania. Nasz, Mondialowy, sposób na pozyskiwanie i utrzymywanie klientów chyba jest prosty: rozmawiamy zamiast referować. Przedstawiamy siebie zamiast pokazywać kolejne slajdy. Ludzie w biurach mają wystarczająco dużo prezentacji, byśmy zanudzali ich kolejną. Są sytuacje, gdy lepiej poluzować krawaty i po prostu porozmawiać. Tak biznes robił pierwszy prezes Mondial Assistance. Podobnie, choć po swojemu, działać będzie drugi.

Źródło: DziennikUbezpieczeniowy.pl

Biznes korporacyjny po połączeniu [Punkty widzenia]

Dodano: 27.12.2021 7:45 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Połączenie Uniqa i Axa - również w ubezpieczeniach korporacyjnych - dało nam podwójne możliwości. I teraz dajemy sobie czas, by jeszcze pomnożyć ten wynik. Mamy szereg możliwości i kompetencji, dzięki którym to bardziej niż możliwe. Świetny zespół, rozległość sieci, która ułatwia dostęp naszym klientom, daje możliwość obsługi każdego biznesu. No i mamy podwójny apetyt na ryzyko.

Źródło: DziennikUbezpieczeniowy.pl

reklama

Copyright © 2008-2022 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone