czwartek, 23 września 2021 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Mapa  RSS
Dwie nauki z Niemiec [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 21.09.2021 8:51 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Ubezpieczenia nie muszą zawsze chronić wszystkiego i dla każdego. Mamy prawo, a nawet obowiązek wybierać dla siebie klientów. Tych, którzy działają rozsądnie i nie narażają się na nadmierne ryzyko. To chroni również wszystkich rozsądnych klientów ubezpieczycieli. A na pewno obniża ich składki. Z drugiej strony musimy robić więcej, by tych, którzy działają rozsądnie chronić lepiej. W Polsce to przede wszystkim i w tej chwili podpowiadanie sumy ubezpieczenia...

Źródło: feedproxy.google.com

Samotności boją się młodzi [Mapa ryzyka]

Dodano: 19.09.2021 12:18 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Samotność kojarzymy powszechnie przede wszystkim ze starością. Ktoś, kto żyje choć trochę dłużej, czuje tylko, jak odchodzą kolejni znajomi i przyjaciele. Coraz trudniej też o kontakt z własną rodziną, bo zajęta jest swoimi własnymi, ważnymi, niecierpiącymi zwłoki sprawami. Niedostępnymi dla staruszki lub staruszka. I nawet jeśli regularnie matkę lub ojca, babcię, dziadka odwiedzają.. czas między wizytami często jest pusty. Tak kojarzymy samotność. Ale według badania Polskiej Izby Ubezpieczeń najbardziej samotności boją się młodzi. Bardzo słusznie!

Źródło: feedproxy.google.com

Nie stać nas na choroby [Mapa ryzyka]

Dodano: 13.09.2021 8:47 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że utrata zdrowia była i jest jedną z największych obaw Polaków. Według "Mapy ryzyka Polaków" aż 3 z 5 ryzyk, których najbardziej boją się Polacy, to ryzyka zdrowotne. A i to nie licząc - najpoważniejszego - śmierci najbliższej osoby. Powstaje pytanie, jak sfinansować chorobę, która w rodzinie kiedyś pojawi się na pewno, jak zbudować odpowiedni system i jak poprawić efektywność. Odpowiedzią mogłyby być ubezpieczenia.

Tagi: Mapa
Źródło: feedproxy.google.com

Francuski EDF chce budować atom nad Wisłą. Constant: Ta oferta najbardziej odpowiada polskim warunkom

Dodano: 10.09.2021 11:06 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Mamy świetną ofertę dotyczącą budowy atomu w Polsce. Liczymy na to, że zostanie wybrana, bo jest najbardziej kompleksowa i najbardziej odpowiadająca polskim warunkom – mówi Monika Constant, dyrektor generalna Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Justyna Szymani: Z produktów marki własnej Biedronki dla dzieci usunęliśmy barwniki i konserwanty

Dodano: 09.09.2021 5:06 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Mamy coraz większą świadomość żywieniową. Rozumiemy, że to co jemy ma wpływ na nasze zdrowie, natomiast mamy również trudność w przełożeniu tej wiedzy na codzienne wybory – mówi Justyna Szymani, dyrektor działu rozwoju jakości marki własnej w Biedronce w rozmowie z Dominiką Sikorą z DGP.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Szkoda kasy na szkody [Mapa ryzyka]

Dodano: 06.09.2021 8:53 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Polacy nigdy nie byli raczej mistrzami oszczędzania. A już szczególnie w porównaniu z resztą mieszkańców Unii Europejskiej. Wielu boi się więc braku pieniędzy na podstawowe potrzeby. Troskę o stan finansów pogłębiła dodatkowo pandemia. Brak oszczędności lub ich niewystarczająca kwota oznaczają spory problem, jeśli wydarzy się coś niespodziewanego. A są przecież ubezpieczenia, które - jak branża doskonale wie - spełniają konkretną, ważną rolę w zabezpieczeniu finansowym Polaków. Choć Polacy często wolą polegać na innej pomocy...

Źródło: feedproxy.google.com

Dobra Drużyna PZU i program "Mata w każdej szkole" [Pomagamy]

Dodano: 02.09.2021 8:47 | 58 odsłon | 0 komentarzy

Polski Związek Zapaśniczy rozpoczął rekrutację szkół podstawowych do programu "Mata w każdej szkole". Jest on częścią projektu Dobra (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Masz sklep i chcesz szybko otrzymać płatność za fakturę? Poznaj rozwiązanie

Dodano: 30.08.2021 5:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Prowadzisz sprzedaż hurtową i współpracujesz z firmami wymagającymi faktur z odroczonym terminem płatności? Chociaż w ten sposób zwiększasz swoją konkurencyjność, jednocześnie narażasz się na zatory płatnicze. Rozważ więc skorzystanie z faktoringu...

Źródło: inwestycje.pl

Mapy Ryzyk Aon 2021 [Świat]

Dodano: 26.08.2021 8:46 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Pandemia Covid-19 jednocześnie stłumiła i zwiększyła ryzyko terroryzmu i przemocy politycznej w niektórych obszarach w latach 2020-2021. Skala (...)

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2021 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone