wtorek, 24 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Zabrze  RSS
Problemy Mostostalu na kluczowej inwestycji. Wyniki w dół

Dodano: 22.04.2018 18:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Giełdowa spółka dokonała z firmą Kinetics Technology uzgodnień, dotyczących kontraktów realizowanych w ramach projektu EFRA (Efektywna Rafinacja) w Grupie Lotos. W efekcie wynik finansowy Mostostalu Zabrze za ubiegły rok będzie znacząco niższy.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Mostostal Zabrze ze szpitalnym kontraktem

Dodano: 18.04.2018 15:16 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego podpisał umowę na wybudowanie w Zabrzu szpitalnego oddziału ratunkowego wraz z lądowiskiem.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Mostostal Zabrze o włos wygrał przetarg za blisko 100 mln zł. Kurs akcji wystrzelił

Dodano: 13.04.2018 13:18 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Oferta grupy została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zaprojektowanie i budowę Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

"Kopex story” dobiegło końca. Teraz swą intrygującą opowieść pisze Famur

Dodano: 30.03.2018 11:15 | 17 odsłon | 0 komentarzy

W górnictwie ostatnio wszystko się zmienia. Jak pisaliśmy niedawno, nowe pokolenie podbija polskie kopalnie, czego najbardziej jaskrawym przykładem jest kariera syna Jacka Domogały, twórcy potęgi Famuru. Tomaszowi Domogale udało się zresztą szybko przeprowadzić przejęcie kontroli nad Grupą Kopex. Młody menedżer (rocznik 1985) konsekwentnie realizuje biznesowe zamierzenia w różnych dziedzinach - inwestuje również na rynku nieruchomości oraz w start-upy - i pisze teraz swoją, zupełnie nową historię. Tym samym w branży dobiegła jednak końca era braci Jędrzejewskich. Przed szesnastu laty przejęli oni Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne za długi od Piotra Głowali, o którym zrobiło się swego czasu głośno po tym, jak obcięto mu głowę samurajskim mieczem w ramach mafijno-biznesowych porachunków. Krzysztof Jędrzejewski po skończeniu swojej przygody z Kopeksem nadal aktywnie działa w biznesie. Prowadzi własną działalność - Centrum Ogrodnicze Iglak w Warszawie, a także Floraland, będący przedłużeniem jego pasji ogrodniczej. Jest też udziałowcem między innymi Rafametu czy Mostostalu Zabrze (gdzie należy do niego ok. 31 proc. akcji). Z branżą okołogórniczą nie jest już jednak związany.

Źródło: gornictwo.wnp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone