piątek, 20 września 2019 r.  Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Wiadomości z tagiem Witold  RSS
Banki muszą zapłacić. Wcześniej torpedowały wszystkie próby systemowego rozwiazania problemu [OPINIA]

Dodano: 11.09.2019 17:05 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Kto zapłaci za frankowy cud? – pyta prof. Witold Orłowski i straszy, że eliminacja nieuczciwych umów z obrotu „może doprowadzić gospodarkę do kryzysu, a miliony Polaków obciążyć kosztami dofinansowania walutowych kredytobiorców” (Dziennik Gazeta Prawna z 2 września 2019 r.).

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

"Money. To się liczy". Jak obietnice wyborcze zmienią Polskę

Dodano: 09.09.2019 9:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Za nami weekend obietnic wyborczych, usłyszeliśmy o 4 tys. zł pensji minimalnej i 50 tys. zł na mieszkanie. Pierwszym gościem "Money. To się liczy", którego poprosimy o komentarz, jest prof. Witold Orłowski, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Źródło: https:

Hat-trick Kaczyńskiego. Prof. Orłowski dla money.pl: "płacę minimalną zje inflacja, a gonitwa Niemiec to fantazja"

Dodano: 07.09.2019 15:46 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Polska dogoni Niemcy? - Ekonomicznie niemożliwe. Równie ciekawe, jak mówienie, że będziemy mieli w Polsce śródziemnomorskie kurorty. Pensje minimalne w górę? Tak, ale będą zjedzone przez inflację - powiedział money.pl ekonomista prof. Witold Orłowski w odniesieniu do przedwyborczych obietnic prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: https:

Biała lista podatników VAT. "Niektórzy przedsiębiorcy wpadają w pułapki"

Dodano: 02.09.2019 10:41 | 12 odsłon | 0 komentarzy

- Wprowadzenie tzw. białej listy podatników VAT wiąże się z dodatkowymi obowiązkami i kosztami dla przedsiębiorców, ale z drugiej strony niektórzy przedsiębiorcy wpadają w pułapki zastawione przez przestępców podatkowych i jest nadzieja, że liczba przestępstw podatkowych zostanie zredukowana - mówił w programie "Money. To się liczy" Witold Michałek, ekspert BCC ds. gospodarki, legislacji i lobbingu.

Źródło: https:

"Money. To się liczy". Zmiany w VAT - biała lista podatników

Dodano: 02.09.2019 8:47 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Dziś w "Money. To się liczy" przyglądamy się białej liście podatników, która od wczoraj obowiązuje przedsiębiorców rozliczających VAT. Rozmawiamy też o przyszłorocznej płacy minimalnej, która znowu ma wzrosnąć. Gościem będzie Witold Michałek, ekspert BCC ds. gospodarki, legislacji i lobbingu. W drugiej części o wynikach branży turystycznej w kończącym się sezonie i ostatnich ofertach wypoczynku tego lata mówi Klaudyna Fudala, rzecznik prasowa wakacje.pl. Zapraszamy od 9.15.

Źródło: https:

Słowik: Dzięki noweli ustawy o PPP wzrosną nakłady na inwestycje w Polsce

Dodano: 01.09.2019 5:10 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wchodząca w środę w życie nowelizacja ustawy o PPP wpłynie na wzrost inwestycji w Polsce - powiedział PAP wiceminister inwestycji i rozwoju Witold Słowik. Dodał, że do 2020 roku powinno być uruchomionych ok. 100 projektów w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Tagi: Polsat, Witold
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone