sobota, 22 lutego 2020 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Wielu  RSS
5 zasad korzystnego ubezpieczania

Dodano: 18.02.2020 5:06 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Lista potencjalnych zagrożeń, które mogą się nam przytrafić jest bardzo długa - począwszy od kradzieży, chorób, aż po różnego rodzaju wypadki. Wiele z nich trudno uniknąć, ale możemy zniwelować ich skutki. Brak ubezpieczenia może przynieść złudne pozory..

Tagi: Wielu, Brak, Lista
Źródło: inwestycje.pl

1% dla OPP a RODO

Dodano: 17.02.2020 14:45 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rozpoczął się okres rozliczeniowy podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) za rok 2019. Wielu podatników PIT przekaże kwotę 1% należnego podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Przy tej okazji Prezes UODO przypomina, że jeżeli podatnik w rozliczeniu rocznym wyraził zgodę na przekazanie jego danych organizacji, to może ona je przetwarzać np. po to, by np. podziękować darczyńcy w imieniu obdarowanego.

Źródło: https:

Czy ustawa antylichwiarska rozwiąże problem pożyczek?

Dodano: 12.02.2020 5:09 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Wiele osób twierdzi, że projektowana ustawa antylichwiarska wywoła dokładnie odwrotny skutek od zamierzonego. Czy rzeczywiście Polacy stracą dostęp do jakichkolwiek pożyczek?

Tagi: Polacy, Wielu
Źródło: inwestycje.pl

Co jest największym wsparciem lub hamulcem rozwoju zespołu sprzedaży? [Sprzedaż]

Dodano: 04.02.2020 12:18 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli jesteś menadżerem zespołu sprzedaży ubezpieczeń, to z pewnością nie raz doświadczyłeś uczucia rozczarowania swoimi współpracownikami. Wielu początkujących menadżerów ma przekonanie, że jeśli znajdą kogoś zainteresowanego współpracą, pokażą mu, co powinien robić, żeby osiągać dochody ze sprzedaży ubezpieczeń i zaplanują wspólnie jego działania, to wszystko będzie szło jak po sznurku. Rzeczywistość wygląda jednak zupełnie inaczej. Plan nie jest realizowany, trudne zadania są przekładane na kolejny dzień, a wcześniej deklarowana motywacja dość szybko znika na rzecz narzekania lub usprawiedliwiania się.

Tagi: Plan, Wielu
Źródło: feedproxy.google.com

=> Sprzedać biznes to nie wstyd. To biznes <= [Punkty widzenia]

Dodano: 29.01.2020 7:48 | 17 odsłon | 0 komentarzy

W Polsce widoczna jest zaskakująca niechęć i negatywna narracja dotycząca sprzedawania firm. Nie wiedzieć czemu już samo myślenie przez przedsiębiorcę o sprzedaży biznesu wywołuje negatywne reakcje: oburzenie, zgorszenie, pewnego rodzaju wstyd. Wiele osób ma mylne przekonanie, że jeśli dana firma została sprzedana, to znaczy, że źle prosperowała. A przecież jest wprost przeciwnie!

Tagi: Wielu, Polsat
Źródło: feedproxy.google.com

Jak kupić mieszkanie na licytacji komorniczej?

Dodano: 25.11.2019 20:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Ceny mieszkań w dalszym ciągu są bardzo wysokie. Sposobem na nabycie lokum po niższej cenie jest skorzystanie z licytacji komorniczej. Czy na licytacji można kupić nowe mieszkanie Wiele osób jet przekonanych, że na licytacji komorniczej nabyć można tylko stare mieszkania, nadające się do generalnego remontu. Faktycznie, często zdarza się, że to właśnie dość mocno zrujnowane... pochodzi z serwisu .

Tagi: Wielu, Ceny
Źródło: https:

20.04 Ulga na start - od kiedy liczyć 6-miesięczny okres zwolnienia z ZUS?

Dodano: 20.04.2018 8:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od 30 kwietnia zacznie obowiązywać tzw. ulga na start dla młodych przedsiębiorców. Wielu przedsiębiorców ma jednak wątpliwości od kiedy liczyć 6-miesięczny zwolnienia z ZUS ...

Tagi: Wielu, Ulga
Źródło: www.pit.pl

Dlaczego Polakom tak ciężko oszczędzać?

Dodano: 02.02.2018 3:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każdy z nas bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że warto oszczędzać pieniądze, jednak nie jesteśmy w tej kwestii zbyt mocni, tylko połowa Polaków buduje zaplecze finansowe. Wiele osób tłumaczy, że nie może pozwolić sobie na oszczędzanie ze względu na niskie dochody, przy czym prawda jest taka, że możemy robić to niezależnie od tego, ile zarabiamy. W procesie oszczędzania najważniejszą kwestią jest systematyczność oraz samodyscyplina. Niejednokrotnie bywa tak, że osoby zarabiające mniej posiadają większe zaplecze finansowe, od tych, którzy mają wprawdzie wyższe dochody, ale kompletnie nie potrafią zapanować nad własnym budżetem. Odpowiednie gospodarowanie pieniędzmi, kontrolowanie wydatków oraz eliminowanie tych,

Tagi: Wielu, Każda
Źródło: bse.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone