wtorek, 23 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem WNPpl  RSS
Michał Ciszek: Circle K chce 10 proc. polskiego rynku stacji paliw

Dodano: 03.01.2018 6:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Mogę zapewnić, że nie tylko nie mamy w planach wychodzenia z Polski, ale wręcz przeciwnie - chcemy odgrywać na krajowym rynku coraz większą rolę - zapowiada w rozmowie z WNP.PL Michał Ciszek, od początku października 2017 roku nowy prezes Circle K Polska.

Tagi: WNPpl
Źródło: nafta.wnp.pl

Potrzebna specjalna ustawa ułatwiająca budowę nowych kopalń węgla kamiennego i brunatnego

Dodano: 02.01.2018 6:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Nie byłoby w Polsce ani jednego kilometra autostrady, gdyby nie było ustawy autostradowej. Wybierzmy kilka złóż węgla kamiennego i brunatnego i stwórzmy specjalną ścieżkę, która ułatwiłaby inwestorom, krajowym i zagranicznym, budowę kopalń - mówi dla WNP.PL Zbigniew Kasztelewicz, kierownik Katedry Górnictwa Odkrywkowego w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Źródło: gornictwo.wnp.pl

Wacław Czerkawski, ZZGwP: budowa nowych kopalń? Czekamy na konkretne działania

Dodano: 28.12.2017 6:02 | 10 odsłon | 0 komentarzy

- Ceny będą decydujące, jeżeli chodzi o spokój w górnictwie, bo tylko przy wysokim poziomie cen węgla mogą się udać procesy restrukturyzacyjne. Przypomnę, że na koniec przyszłego roku kończą się osłony socjalne. Powinniśmy zatem mieć wówczas górnictwo w takim kształcie, w jakim będzie ono funkcjonować przez kolejną dekadę - zaznacza w rozmowie z portalem WNP.PL Wacław Czerkawski, wiceprzewodniczący Związku Zawodowego Górników w Polsce.

Źródło: gornictwo.wnp.pl

reklama
Rapidox.pl

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone