czwartek, 25 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Wiadomości z tagiem Trzeba  RSS
Koniec OFE. Średnio po 10 tys. zł dostaniemy na konto. Minus podatek

Dodano: 15.04.2019 15:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- 100 proc. z OFE przekazujemy na prywatne konta uczestników. Będą to konta prywatne, dziedziczone - powiedział premier Morawiecki. Tym samym likwidacja OFE staje się faktem. Pieniądze dostaniemy na konto. Trzeba będzie "tylko" zapłacić podatek, jeśli nie zdecydujemy się ich przekazać do ZUS.

Źródło: https:

Sprzedażowe wyjścia i wejścia [Podsumowanie tygodnia]

Dodano: 15.04.2019 8:48 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Sprzedaż to ciężki kawałek chleba. Żeby się w sprzedaży odnaleźć i piąć do góry, trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, charakter, charyzmę i energię. Trzeba też konsekwentnie dowozić wynik. Działać tak, żeby wszystkie strony były zadowolone. Nie zawsze się da. W ciągu ostatnich dwóch tygodni dwóch ubezpieczycieli straciło swoich menedżerów od sprzedaży. Firmy sobie poradzą, a i dla menedżerów z pewnością znajdzie się na rynku miejsce. Binzes kręci się dalej.

Źródło: feedproxy.google.com

Wybory do PE. Jak głosować za granicą

Dodano: 08.04.2019 12:44 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W wyborach do Parlamentu Europejskiego Polacy z czynnym prawem wyborczym mogą głosować również za granicą. Trzeba jednak zgłosić to właściwemu konsulowi.

Źródło: samorzad.pap.pl

Prosta spółka akcyjna zagrożeniem dla bezpieczeństwa obrotu i inwestorów

Dodano: 08.04.2019 11:05 | 29 odsłon | 0 komentarzy

– Proponujemy największą zmianę w prawie spółek od czasu wejścia w życie kodeksu. Wiedzieliśmy, że nie wszyscy przedstawiciele doktryny będą popierali tę drogę unowocześnienia prawa spółek – mówiła w rozmowie z DGP w połowie lutego minister przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz („Trzeci typ potrzebny, nie chcemy ingerować w istniejące spółki”, DGP z 15 lutego 2019 r.). Kilkukrotnie ona i jej zastępcy powtarzali, że sprzeciw kilku ekspertów nie może storpedować prac nad nowym rozwiązaniem.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

=> Dobre, polskie korpo <= [Profit z tego taki]

Dodano: 05.04.2019 8:50 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W ubezpieczeniach korporacyjnych trzeba być wyjątkowo cierpliwym. Trzeba zaciskać zęby dłużej niż rok czy dwa, by zobaczyć wyniki. W Polsce chyba tylko PZU nie ma takich zmartwień. Ale już poza Polską nasz "narodowy" musi mierzyć się z tymi samymi problemami, co pozostali ubezpieczyciele. Albo i z jeszcze większymi, bo tam jest przecież tylko nowym, małym graczem, który wciąż płaci frycowe. Na spektakularne wyniki na pewno trzeba będzie długo poczekać... No, chyba że PZU zabraknie cierpliwości i dalszych chęci na zdobywanie świata.

Tagi: Trzeba, Polsat
Źródło: feedproxy.google.com

O co ta cała awantura? [A nie mówiłem?!]

Dodano: 28.03.2019 7:50 | 8 odsłon | 0 komentarzy

26 marca poruszeni zostaliśmy wiadomością, po której nikt już nie będzie spać tak dobrze, jak wcześniej. Trzeba jednak przyznać, iż nie zostaliśmy tak nagle postawieni w stan osłupienia, lecz wręcz przeciwnie: byliśmy stopniowo przygotowywani, tak aby nikt nie mógł powiedzieć: "a ja nic nie wiedziałem". A mimo to szok! Jak to, dlaczego, po co i komu ma to służyć?

Tagi: Trzeba
Źródło: feedproxy.google.com

Struktura oszczędności gospodarstw domowych (wrzesień 2016)

Dodano: 20.12.2016 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trzeci kwartał 2016 roku przyniósł wzrost oszczędności polskich gospodarstw domowych

Tagi: Trzeba
Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone