czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
Wiadomości z tagiem Tomasz  RSS
Tomasz Kulik o rynku i nowej strategii PZU [Rynek]

Dodano: 16.07.2019 8:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tomasz Kulik, członek zarządu PZU, uważa, że po długim okresie spadających cen na rynku należy się spodziewać odbicia. Jego zdaniem rynek (...)

Tagi: Tomasz, Jens
Źródło: feedproxy.google.com

Tańsze wakacje. "Przed każdym wyjazdem trzeba sprawdzić, co oferuje nasz bank"

Dodano: 15.07.2019 14:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Przed zagranicznymi wakacjami portfel trzeba zapakować tak, jak walizkę: zorientować się jaka karta będzie nam potrzebna, gdzie będziemy mogli wymienić pieniądze, gdzie będziemy pobierać gotówkę. Jeśli tego nie zrobimy, to bierzemy pierwszą lepszą kartę, którą mam i nawet nie wiemy, jakie opłaty ponosimy w związku z płaceniem nią za granicą lub korzystaniem z bankomatów - mówił w programie "Money. To się liczy" Tomasz Jaroszek, ekspert Kapitalni.org.

Tagi: Tomasz
Źródło: https:

"Money. To się liczy". Emerytury dla Ukraińców. Gościem prezes ZUS

Dodano: 15.07.2019 8:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dziś w "Money. To się liczy" gościem będzie prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prof. Gertruda Uścińska. Rozmawiamy o obywatelach Ukrainy ubezpieczonych w ZUS i podwyższonej składce dla przedsiębiorców. W drugiej części bloger finansowy Tomasz Jaroszek radzi, jak najkorzystniej kupić walutę na wakacje i co zrobić, gdy podczas wypoczynku za granicą zgubimy dokumenty. Zapraszamy od 9.15.

Małgorzata Zielińska weszła do zarządu PKP S.A.

Dodano: 12.07.2019 16:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Nadzwyczajne walne zgromadzenie PKP S.A. powołało do składu zarządu spółki Małgorzatę Zielińską z dniem 12 lipca br. Jednocześnie decyzją walnego odwołany ze stanowiska członka zarządu został Tomasz Miszczuk, podały PKP.

Tagi: Tomasz
Źródło: https:

Unipetrol uruchamia kolejne ładowarki aut elektrycznych we współpracy z ČEZ

Dodano: 11.07.2019 10:29 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Unipetrol z Grupy Orlen i ČEZ rozwijają współpracę w zakresie uruchamiania punktów ładowania samochodów elektrycznych na stacjach Benzina, czeskiej sieci należącej do Unipetrolu. Obecnie na stacjach Benzina działa już 15 szybkich ładowarek w 12 lokalizacjach, podał Unipetrol. Nowo zainstalowane ładowarki znalazły się na stacjach w Břeclaviu koło autostrady D2, Siřejovicach na autostradzie D8, Domažlicach (dwie ładowarki) oraz Hlinsku, podano.   "Chcemy oferować jak najszersze portfolio produktów i usług na stacjach Benzina. Oprócz paliw konwencjonalnych oferujemy także paliwa alternatywne - LPG i CNG - a stopniowo wprowadzamy także energię elektryczną. Wspólnie z ČEZ planujemy instalować ładowarki na dziesiątkach stacji Benzina w lokalizacjach o dużym ruchu - w miastach, wzdłuż autostrad i głównych tras" - powiedział prezes Unipetrolu Tomasz Wiatrak, cytowany w komunikacie.

Źródło: https:

Herkules: Tomasz Kwieciński odwołany z funkcji wiceprezesa

Dodano: 10.07.2019 16:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rada nadzorcza Herkulesa odwołała z dniem 10 lipca Tomasza Kwiecińskiego z funkcji wiceprezesa, podała spółka. Jednocześnie rada delegowała z dniem 11 lipca swojego członka - Jacka Tucharza - do czasowego wykonywania czynności odwołanego.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone