sobota, 24 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
Wiadomości z tagiem Tego  RSS
Bloober Team chce stałe zwiększać przychody z 'pikami' w miesiącach premier

Dodano: 14.08.2019 14:57 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 14.08.2019 (ISBnews) - Bloober Team szykuje "ostre" uderzenie marketingowe i promocyjne gry "Blair Witch" na targach Gamescom i PAX Prime i liczy na sukces tytułu, poinformował prezes Piotr Babieno. Spółkę interesuje stały, stabilny wzrost przychodów z okresowymi "pikami" w miesiącach premier i tego spodziewa się w kolejnych kwartałach. Więcej szczegółów dotyczących najbliższych planów zdradzi we wrześniu.

Fundacja Grupy PKP szuka innowacji z GovTech Polska!

Dodano: 13.08.2019 10:34 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Podczas pierwszej obywatelskiej burzy mózgów pod hasłem "Smart PKP" w ramach cyklu "GovTech - Aktywuj pomysły!" wybrany zespół opracuje najbardziej innowacyjny pomysł dotyczący zwiększenia komfortu przejazdu pociągami. Wydarzeniu towarzyszy konferencja, w trakcie której zaproszeni goście będą dziś rozmawiać o innowacyjności w sektorze publicznym. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Grupy PKP we współpracy z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

Źródło: https:

Jak rozpocząć rozmowę z klientem o ubezpieczeniach na życie [Sprzedaż]

Dodano: 06.08.2019 12:08 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Jak rozpocząć z klientem rozmowę na temat ubezpieczeń na życie? Należy przewrotnie odpowiedzieć na to pytanie: Nie powinno się od tego tematu rozpoczynać rozmowy. Jeśli agent pracuje w klasyczny sposób, docierając do klientów i rozmawiając z nimi bezpośrednio, to zawsze zaczyna spotkanie od zrobienia dobrego wrażenia i zbudowania atmosfery zaufania. Tego na pewno nie osiągnie, rozpoczynając rozmowę od ubezpieczeń.

Tagi: Tego
Źródło: feedproxy.google.com

Szydło: Naszym celem jest, by Polska rozwijała się równomiernie

Dodano: 03.08.2019 11:06 | 52 odsłon | 0 komentarzy

Polska rozwija się coraz szybciej. Naszym celem jest to, by rozwijała się równomiernie, żeby każdy region miał swoje szanse. Temu służy program zmian w gospodarce, które przeprowadza rząd – mówiła w sobotę podczas spotkania z mieszkańcami Starachowic (Świętokrzyskie), wicepremier Beata Szydło.

Tagi: Beata, Tego, Polsat
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Karty podarunkowe dla pracowników a koszty uzyskania przychodu

Dodano: 27.07.2019 17:05 | 37 odsłon | 0 komentarzy

W ramach prowadzonej działalności gospodarczej zdarzają się sytuacje, kiedy przedsiębiorcy wręczają pracownikom bony towarowe oraz vouchery. Najczęściej związane jest to ze specjalnymi okazjami. Tego typu działania mają na celu podkreślenie wagi wydarzenia, zmotywowanie pracowników, czy zaznaczenie pozycji firmy na rynku.

Tagi: Karol, Tego
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

19.04 Sprawdź, czy zdałbyś Wielki Test o Podatkach

Dodano: 19.04.2018 8:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

18 kwietnia telewizja TVP już po raz czwarty wyemitowała Wielki Test o Podatkach. Widzowie mogli odpowiedzieć na pytania dotyczące m.in. rocznych rozliczeń PIT, podatku VAT, czy też podatku CIT. Nie zabrakło również pytań o historię podatków oraz pytań ogólnych z wiedzy o tematyce fiskalnej ...

Tagi: Wielcy, Tego
Źródło: www.pit.pl

Bloober Team wyda grę z USA

Dodano: 22.12.2016 11:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Krakowski producent horrorów podpisał pierwszą umowę wydawniczą. Wypuści na rynek grę „Perception” autorstwa amerykańskiego studia.

Źródło: www.pb.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone