wtorek, 26 marca 2019 r.  Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Wiadomości z tagiem Szczególnie  RSS
Komornik wszczął przeciwko Tobie egzekucję? Lepiej zapłać w ciągu miesiąca!

Dodano: 16.03.2019 5:10 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Wejście w życie 1 stycznia 2019 r. Ustawy o komornikach sądowych oraz Ustawy o kosztach komorniczych zrewolucjonizowało polską egzekucję sądową. Szczególnie ważne jest to, że zmianie uległy stawki pobieranych przez komorników opłat

Źródło: inwestycje.pl

Allianz: Likwidacja szkody w samochodzie nie musi być problematyczna

Dodano: 14.03.2019 11:05 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Jak wynika z danych policji tylko od stycznia do końca sierpnia br. w całej Polsce miało miejsce 272 892 kolizji drogowych. Przyczyny tych zdarzeń są różne: niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Szczególnie w dużych miastach do „stłuczek” dochodzi często a problemy z nich wynikające bywają uciążliwe.

Źródło: prnews.pl

Jaki wół, taka skóra [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 14.03.2019 7:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy

MAK składa się od nowa z puzzli. Inni oczywiście oceniają, czy się uda i jak. Bo składanie całości z różnych kawałków to robota ciężka. Raz - trzeba mieć wizję, jak obrazek ma ostatecznie wyglądać. Dwa - kawałeczki trzeba pilniczkiem podszlifować, by naprawdę do siebie pasowały, a całość nie rozsypała się natychmiast pod dowolnie małym obciążeniem. Z drugiej strony choćby w likwidacji szkód mogą zrobić coś, czego brokerzy w Polsce tak naprawdę nie robili nigdy. Szczególnie dla mniejszych ubezpieczycieli może być to szansa. Być może to najciekawszy element układanki.

Źródło: feedproxy.google.com

Huawei mocno w górę na rynku smartfonów w 2018 roku

Dodano: 12.03.2019 17:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Udział Huawei w polskim rynku smartfonów, pod względem liczby sprzedanych urządzeń, wzrósł w 2018 roku do 29,5% z 21,8% rok wcześniej. Szczególnie znaczący wzrost firma zanotowała w segmencie premium.

Źródło: inwestycje.pl

Jestem hojny i mam do zaoferowania 26 różnych pożyczek.

Dodano: 28.02.2019 22:03 | 51 odsłon | 0 komentarzy

Witaj. Jeśli szukasz pożyczki (społecznościowej lub pozabankowej), napisz proszę do mnie na prywatną wiadomość, a tam zapodam ci konkretne szczegóły oraz co z czym się je. Służę pomocą i lubię pomagać ludziom. Szczególnie przez internet Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Źródło: www.az-finanse.pl

Kryteria wyboru skutecznego serwisu sprzętu budowlanego

Dodano: 28.02.2019 19:59 | 85 odsłon | 0 komentarzy

Wykwalifikowany personel to synonim zespołu doświadczonych pracowników, którzy zdolni są do zdiagnozowania i wyeliminowania problemu. Właśnie takimi cechami powinna charakteryzować się ekipa serwisowa, która przeszkolona i gotowa na wszelkie ewentualności, będzie w stanie znaleźć rozwiązanie w każdych warunkach. Serwis sprzętu budowlanego na miarę oczekiwań Maszyny wykorzystywane do ciężkich prac budowlanych bywają złośliwe. Szczególnie wtedy, kiedy [...]

Źródło: www.finanseosobiste.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone