czwartek, 18 stycznia 2018 r.  Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
Wiadomości z tagiem Szczególnie  RSS
Szybkie odszkodowanie po kolizji dzięki BLS

Dodano: 17.01.2018 5:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Intensywne opady deszczu, mokra i śliska jezdnia, wcześnie zapadający zmrok. Szczególnie niebezpiecznie jest nocą - w co czwartym wypadku ginie człowiek, podczas gdy w porze dziennej...

Źródło: inwestycje.pl

Podatki na świecie: Afryka z wysokim opodatkowaniem hazardu

Dodano: 12.01.2018 12:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kraje Afryki wyróżniają się na świecie szczególnie wysokim poziomem opodatkowania gier hazardowych - wynika z nowych danych, które opublikowała firma doradcza PwC. Szczególnie wysoki podatek obowiązuje w Kenii, gdzie wprowadzono stawkę na poziomie 35 proc., która jest zdecydowanie wyższa względem np. poziomu opodatkowania w amerykańskim Las Vegas.

Źródło: www.podatki.biz

Allianz: Likwidacja szkody w samochodzie nie musi być problematyczna

Dodano: 31.12.2017 11:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Jak wynika z danych policji tylko od stycznia do końca sierpnia br. w całej Polsce miało miejsce 272 892 kolizji drogowych. Przyczyny tych zdarzeń są różne: niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Szczególnie w dużych miastach do „stłuczek” dochodzi często a problemy z nich wynikające bywają uciążliwe.

Źródło: prnews.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone