środa, 19 czerwca 2019 r.  Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
Wiadomości z tagiem Przejęcie  RSS
Oaktree/Cornerstone: Sevenval dołączył do IT Services Competence Platform

Dodano: 17.06.2019 10:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Niemiecka spółka Sevenval Technologies, lider transformacji cyfrowej w obszarze frontend, dołączył do IT Services Competence Platform, globalnej grupy kapitałowej tworzonej przez Oaktree Capital Management i Cornerstone Partners, podało IT Services Competence Platform. Przejęcie to wzmocni obecność grupy na rynku DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria).

Źródło: https:

Kaczyński w Sanoku: Przejęcie Autosanu przez PGE zaawansowane

Dodano: 16.06.2019 5:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w sobotę w Sanoku (woj. podkarpackie), że sprawa przejęcia działającej w tym mieście fabryki Autosan przez Polską Grupę Energetyczną "jest w tej chwili już zaawansowana". "Autosan ma wielką przyszłość" - dodał.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Przejęcie Euro Banku przez Bank Millennium. KNF nie widzi przeciwwskazań

Dodano: 28.05.2019 19:21 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Nadzoru Finansowego w środę stwierdziła, że nie ma podstaw do zablokowania przejęcia Euro Banku przez Bank Millennium. Transakcja została ogłoszona w listopadzie 2018 roku. W styczniu zgodził się na nią UOKiK, ale konieczne było jeszcze zielone światło od KNF.

Podatkowe Espresso 19/2019

Dodano: 23.05.2019 1:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W numerze: [Orzeczenie tygodnia] Opinia Rzecznika Generalnego - Brak prawa do odmowy odliczenia VAT w stosunku do podatnika uczestniczącego w łańcuchu żywnościowym; [Express podatkowy]Zwrot kosztów dojazdu członka rady nadzorczej prywatnym samochodem na posiedzenie korzysta ze zwolnienia z PIT; Przejęcie spółki nie wpływa na bieg okresu posiadania udziałów w kontekście zwolnienia odsetkowego; Kwalifikacja sprzedaży ruchomości stanowiących wyposażenie hotelu jako zbycia ZCP na gruncie VAT; [Legislacja] Rada ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia zatorów płatniczych.

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone