wtorek, 23 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Programu  RSS
5 kryteriów, które trzeba spełnić, aby zostać operatorem unijnych grantów

Dodano: 21.01.2018 5:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w dniach 1-10 września br. będzie przyjmowało wnioski w ramach Działania 4.1. Innowacje społeczne Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w ramach konkursu na inkubację innowacji społecznych.

Płatności bezgotówkowe już w 1000 urzędów administracji publicznej

Dodano: 21.01.2018 5:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Tysięcznym urzędem, który przystąpił do prowadzonego przez Ministerstwo Rozwoju oraz Krajową Izbę Rozliczeniową (KIR) ogólnopolskiego Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, jest Urząd Gminy w Słupcy. W urzędach takich można zapłacić bez konieczności posiadania gotówki (tj. kartą płatniczą lub smartfonem), np. za rejestrację pojazdu czy wydanie paszportu. Niedługo kierowcy będą mogli zapłacić mandat kartą, bo niedługo terminale pojawią się także w patrolach drogowych Policji.

Źródło: ksiegowosc.infor.pl

Ściągawka: Unijne fundusze dla samorządów z programów na lata 2014–2020

Dodano: 20.01.2018 5:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Samorządy oraz organy administracji wciąż mogą ubiegać się o środki z ośmiu jeszcze trwających programów krajowych oraz interregionalnych. W wielu przyszłych i aktualnych projektach unijnych wkład własny w ogóle nie jest wymagany. Choć niektóre z programów zaczęły się w wakacje, to wciąż jest jeszcze szansa na złożenie dokumentów przed końcem miesiąca. Pieniądze można dostać m.in. na cyfrowe udostępnienie zasobów nauki, nauczanie oprogramowania, wzmocnienie powiązań gospodarczych czy też przezwyciężanie konsekwencji przemian demograficznych na pograniczu. Do wielu innych programów można się jeszcze spokojnie przygotować. Ich nabory ruszą z końcem października/początkiem listopada i potrwają do pierwszego kwartału przyszłego roku. Wśród nich cztery projekty z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko nastawione są przede wszystkim na efektywną dystrybucję ciepła.

Źródło: serwisy.gazetaprawna.pl

Program dobrowolnych odejść - zgłoszenie programu, jak stosować

Dodano: 18.01.2018 13:39 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Programy dobrowolnych odejść (PDO) głównie są związane z restrukturyzacją zatrudnienia. Stosowane są jako alternatywa dla zwolnień grupowych. Jak zgłosić i stosować program? Czy odejścia w ramach programu są zwolnieniami grupowymi?

Źródło: kadry.infor.pl

Dotacja unijna w parze z leasingiem - TOP 5 działań PROW 2014-2020

Dodano: 17.01.2018 5:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Unia Europejska na realizację Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w perspektywie unijnej 2014-2020 przeznaczyła w sumie 8,7 mld euro. Z jednej strony środki te mają wspierać rozwój gospodarstw rolnych, z drugiej zaś wzmacniać przedsiębiorczość...

Źródło: inwestycje.pl

Samochody z zagranicy trafiły do Programu CEPiK 2.0

Dodano: 15.01.2018 10:44 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Świadczona przez Ministerstwo Cyfryzacji usługa "Historia pojazdu" umożliwiająca sprawdzenie w internecie przeszłości importowanych samochodów została 15 stycznia rozszerzona o pojazdy, które nie zostały jeszcze zarejestrowane w Centralnej Ewidencji Pojazdów.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

Poznań ogłosił przetarg ws. budowy tramwaju na Naramowice

Dodano: 12.01.2018 17:11 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiły w piątek przetarg na wykonanie badań weryfikujących w terenie oraz aktualizację mapy zasadniczej w celu opracowania Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla budowy trasy tramwajowej na Naramowice.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Szydło: Komitet Społeczny RM przygotuje programy wsparcia dla rodzin i seniorów

Dodano: 12.01.2018 11:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Programy demograficzne, programy pomocy dla rodzin, a także kompleksowy program wsparcia dla seniorów - tym - według wicepremier Beaty Szydło - zająć się ma kierowany przez nią Komitet Społeczny Rady Ministrów. Pierwsze posiedzenie Komitetu odbędzie się już w styczniu.

Źródło: forsal.pl

Szydło: Komitet Społeczny RM przygotuje programy wsparcia dla rodzin i seniorów.

Dodano: 12.01.2018 11:05 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Programy demograficzne, programy pomocy dla rodzin, a także kompleksowy program wsparcia dla seniorów - tym - według wicepremier Beaty Szydło - zająć się ma kierowany przez nią Komitet Społeczny Rady Ministrów. Pierwsze posiedzenie Komitetu odbędzie się już w styczniu.

Źródło: forsal.pl

Wnioski o dopłaty dla rolników wkrótce tylko w formie elektronicznej

Dodano: 11.01.2018 8:33 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Sejm przegłosował ustawę, zgodnie z którą wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i płatności z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) będą dostarczane do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w formie elektronicznej.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Rapidox.pl

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone