wtorek, 26 września 2017 r.  Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wiadomości z tagiem Problem  RSS
Czy porównywarka jest pomocna przy wyborze kredytu?

Dodano: 23.09.2017 5:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Cześć to mój pierwszy temat i zakładam go bo zastanawiam się właśnie nad tym co w temacie. Niedługo będziemy z żoną chcieli zakupić mieszkanie ale będzie nam do tego potrzebny kredyt. Znajoma podpowiada nam że to będzie najlepiej brać hipoteczny ale nie do końca wiemy jak to tam działa. Znalazłem w internecie taką porównywarkę i tam mam całkiem ciekawy wgląd w to jak to mniej więcej wygląda. Problem polega na tym że bez wiedzy...

Tagi: Problem
Źródło: www.az-finanse.pl

Na uczelniach bez zmian

Dodano: 20.09.2017 9:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Problem w tym, że rozwiązanie zaproponowane przez wicepremiera Gowina będzie fikcją, papierową instytucją taką samą, jak konwenty czy rektorzy z konkursu.

Tagi: Problem
Źródło: www.rp.pl

Eksperci podzieleni w sprawie komisji ds. VAT

Dodano: 16.09.2017 9:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Problem "czarnej strefy" dotyczy co najmniej 17 branż. W tym roku straty dla budżetu wyniosą 60 mld zł.

Źródło: finanse.wnp.pl

Długi: Problem wyłudzeń VAT nie polega na niepłaceniu podatku

Dodano: 15.09.2017 17:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Warto zauważyć, że problem wyłudzeń VAT nie polega na niepłaceniu podatku – jest dużo gorzej – przestępcy wyłudzają pieniądze jako zwrot podatku – komentuje PAP wniosek w sprawie powołania komisji śledczej ds. VAT poseł Kukiz ’15 Grzegorz Długi.

Źródło: podatki.gazetaprawna.pl

Szokujące wyniki badań. Smog może skrócić życie nawet o 9 lat.

Dodano: 15.09.2017 5:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Problem smogu pojawia się w debacie publicznej dopiero wtedy, gdy zmniejsza on przejrzystość powietrza. Jednak długotrwałe narażenie na wysokie zanieczyszczenie powietrza powoli zabija. Może nas kosztować nawet 9 lat życia.

Źródło: forsal.pl

Dużo chmur nad europejskim lotnictwem. Brexit największym problemem

Dodano: 14.09.2017 16:36 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W interesie Polski leży aktywne wspieranie unijnej kontynuacji otwartego nieba po breksicie, co niekoniecznie leży w interesie niektórych dużych państw kontynentalnych. Problem breksitu dość nieoczekiwanie urasta bowiem do jednego z najważniejszych dla linii lotniczych i wielu portów.

Źródło: logistyka.wnp.pl

Jak zgodnie z prawem uznać odpad za produkt uboczny

Dodano: 12.09.2017 17:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Nie wszystkie pozostałości produkcyjne muszą być w myśl prawa odpadami. Część z nich ma szansę być uznana za produkt uboczny. Takie zakwalifikowanie może być dla przedsiębiorcy atrakcyjne z prostego powodu: skoro produkt uboczny nie jest odpadem, to nie podlega rygorom szeroko pojętego prawa odpadowego. A to przekłada się na oszczędności, korzyści i generalnie większą wygodę, np. brak obowiązków sprawozdawczych i innych wynikających z przepisów środowiskowych. Aby jednak zakwalifikować pozostałości produkcyjne jako produkt uboczny, trzeba najpierw dokonać zgłoszenia marszałkowi województwa właściwemu ze względu na miejsce ich wytwarzania. Problem w tym, że powinny być przy tym spełnione określone w ustawie warunki. Jak się okazuje w praktyce, wykazanie przed organami administracji publicznej, że mamy do czynienia z produktem ubocznym, a nie odpadem, nie jest wcale zadaniem łatwym, nie tylko ze względu na brak rozporządzenia (które powinno zostać wydane na podstawie art. 11 ust.6 ustawy o odpadach), ale i z powodu wątpliwości interpretacyjnych, jakie niosą za sobą te relatywnie nowe przepisy. Jakie warunki trzeba spełnić, jak wygląda procedura i jak zwiększyć szansę na uznanie produktu za uboczny?

Tagi: Problem, Jakiw
Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Problem ze znalezieniem pracowników ma 60 proc. dużych i średnich firm

Dodano: 11.09.2017 6:59 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Problem ze znalezieniem rąk do pracy stał się barierą numer jeden w rozwoju polskich przedsiębiorstw. Po raz pierwszy w historii badania wyprzedził biurokrację.

Tagi: Problem
Źródło: praca.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone