środa, 20 czerwca 2018 r.  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Wiadomości z tagiem Prawdopodobnie  RSS
Szkody w skrócie [Szkody]

Dodano: 18.06.2018 8:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy

+ W Glasgow School of Art doszło do pożaru. Prawdopodobnie spłonęło całe wnętrze budynku. W sąsiadującej z budynkiem sali koncertowej w (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Niemieckie restrykcje wobec pojazdów z silnikiem diesla zwiększą podaż używanych aut w Polsce

Dodano: 12.06.2018 5:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy

U naszych zachodnich sąsiadów sądy zezwalają miastom na wprowadzanie zakazu ruchu starszych samochodów z silnikami wysokoprężnymi. Skutkiem tej decyzji może być zwiększony napływ używanych pojazdów do Polski. Prawdopodobnie będą mniej szkodliwe dla środowiska, niż te dotychczas sprowadzane. Są młodsze i znacznie mniej emisyjne. Wiele z nich spełnia normy Euro-4 i Euro-5, czyli stosunkowo wysokie wymagania w zakresie ochrony środowiska. Dla Polaków o skromniejszych portfelach mogą być dobrym wyborem. Wzrost podaży raczej nie wpłynie na ceny nowych aut. O niemieckim i polskim rynku diesli, a także o podejściu do ekologicznych stref ruchu mówi Wojciech Drzewiecki, prezes Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR.

Źródło: biznes.interia.pl

W Polsce 600 tys. aut zrobi 5 tys. ludzi, we Włoszech 22 tys. Efekt? Nie chcemy zapeszać, ale trzymamy kciuki

Dodano: 28.05.2018 16:38 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Fiat Panda wróci do Tychów? Fiat ma wkrótce ogłosić wieści dobre dla fabryki w Tychach. Prawdopodobnie będzie to informacja o planowanym rozpoczęciu produkcji nowego modelu, na którą zakład czeka już od kilku lat.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

Quercus TFI: Brakujący element na rynku złota

Dodano: 22.12.2016 7:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Niebawem minie pięć miesięcy od rozpoczęcia korekty na rynku złota. Korekty, która sprawiła, że notowania kruszcu osunęły się do pułapu najniższego od ok. 10 miesięcy. Abstrahując już od rozmaitych czynników, które decydują o koniunkturze na tym rynku, wskazówek warto szukać w barometrach nastrojów inwestorów. Prawdopodobnie najlepszym barometrem jest wielkość zaangażowania kapitału spekulacyjnego na rynku ...

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone