wtorek, 18 czerwca 2019 r.  Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
Wiadomości z tagiem Ponadto  RSS
Milionowe zaległości Polaków wobec NFZ. Przybywa osób, które korzystają ze świadczeń bez uprawnień

Dodano: 09.06.2019 12:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według danych z centrali Narodowego Funduszu Zdrowia, w ciągu ostatniego roku zwiększył się dług Polaków nieuprawionych do korzystania ze świadczeń zdrowotnych o około 15 mln złotych. Ponadto aż blisko dwukrotnie przybyło decyzji wydawanych w sprawach tego typu pacjentów przez dyrektorów Oddziałów Wojewódzkich NFZ.

Źródło: https:

RPP utrzymała stopy proc. bez zmian, wzrost PKB w 2019 r. powyżej projekcji NBP

Dodano: 05.06.2019 16:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Rada Polityki Pieniężnej (RPP) utrzymała stopy procentowe bez zmian, co oznacza, że główna stopa referencyjna wynosi nadal 1,5%, podał bank centralny. Rada w komunikacie stwierdziła, że wzrost PKB w tym roku może być nieco wyższy niż oczekiwano w marcowej projekcji banku centralnego (4%). Ponadto RPP powtórzyła, że inflacja utrzyma się na umiarkowanym poziomie i w horyzoncie oddziaływania polityki pieniężnej będzie się kształtować w pobliżu celu inflacyjnego.

Źródło: https:

Śląskie Kamienice zwiększają zysk netto oraz pozyskują ponad 1 mln zł z emisji akcji

Dodano: 02.06.2019 5:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Śląskie Kamienice S.A. - notowana na NewConnect spółka, inwestująca w zabytkowe kamienice osiągnęła w I półroczu 2018 roku przychody na poziomie 5,05 mln zł oraz zysk netto na poziomie 2,09 mln zł. Ponadto spółka poinformowała o zakończeniu ...

Źródło: inwestycje.pl

Fatalna wiosna, lato może być jeszcze gorsze. Ubezpiecz dom

Dodano: 30.05.2019 17:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nad Polską pada, przez kraj przepływa fala powodziowa na Wiśle. IMiGW wciąż ostrzega mieszkańców województw mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego przed podwyższonym stanem wód. Wielkie szkody woda wyrządziła na południu Polski. Ponadto synoptycy zapowiadają, że zbliżające się lato może być kapryśne i ostrzegają przed silnym wiatrem, opadami i burzami. Tegoroczna wiosna nie należy do przyjemnych. A żywioły tj. woda czy wiatr w jednej chwili potrafią zabrać dorobek całego życia. Dlatego naprawdę trzeba się ubezpieczać.

Źródło: https:

BM Alior Bank - Raport Futures

Dodano: 28.05.2019 11:05 | 25 odsłon | 0 komentarzy


Pierwsza sesja nowego tygodnia na FW20 przebiegała w sennych nastrojach, przede wszystkim za sprawą nieobecności inwestorów z USA i UK (gdzie obchodzono święta). Ponadto kalendarium publikacji było puste, co łącznie przełożyło się na mało atrakcyjny...

Źródło: inwestycje.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone