sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Ponadto  RSS
Comarch nie zgadza się z decyzją ZUS ws. umowy na utrzymanie KSI

Dodano: 21.02.2019 16:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Comarch kwestionuje zasadność częściowego wypowiedzenia przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) umowy na usługę wsparcia, eksploatacji i utrzymania Kompleksowego Systemu Informatycznego ZUS (KSI ZUS) oraz naliczenia kary, podała spółka. Comarch jest gotowy także do dochodzenia swoich praw, w tym odszkodowania, na drodze sądowej. Ponadto zaznacza, że częściowe wypowiedzenie umowy przez ZUS nie będzie miało znaczącego wpływu na wyniki finansowe oraz działalność operacyjną Comarch w 2019 r.

BM Alior Bank - Raport Rynek Akcji

Dodano: 18.02.2019 17:07 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Za oceanem bardzo mocne wzrosty inicjowane informacjami o przedłużeniu negocjacji handlowych prowadzonych tym razem w Stanach w bieżącym tygodniu. Ponadto rzeczniczka Białego Domu wypowiedziała się, że zakończona w zeszłym tygodniu dyskusja przyniosła...

Źródło: inwestycje.pl

T-Bull otrzymał dofinansowanie na promocję marki za granicą

Dodano: 15.02.2019 17:05 | 39 odsłon | 0 komentarzy


T-Bull odnotował ponad 7 milionów pobrań gier na platformach mobilnych w styczniu, podała spółka. Ponadto otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 na promocję własnej marki na rynkach zagranicznych

E-sprawozdania finansowe krok po kroku

Dodano: 15.02.2019 12:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W roku 2019 większość podmiotów prowadzących księgi rachunkowe będzie musiała po raz pierwszy sporządzić swoje sprawozdania finansowe w określonej formie elektronicznej. Ponadto trzeba (również elektronicznie) podpisać te sprawozdania i przesłać do KRS lub Szefowi KAS. Podpowiadamy, co trzeba zrobić i o co w szczególności zadbać, by prawidłowo wypełnić te nowe obowiązki.

Tagi: Ponadto
Źródło: https:

T-Bull otrzymał dofinansowanie na promocję marki za granicą

Dodano: 15.02.2019 9:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

T-Bull odnotował ponad 7 milionów pobrań gier na platformach mobilnych w styczniu, podała spółka. Ponadto otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 na promocję własnej marki na rynkach zagranicznych. Kwota dofinansowania wynosi 290 775,00 zł - całkowity koszt projektu to 388 tys. zł.

Twój e-PIT - wyjaśnienia Ministerstwa Finansów

Dodano: 14.02.2019 14:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od 15 lutego 2019 r. startuje nowa usługa Ministerstwa Finansów "Twój e-PIT". Twój e-PIT to automatycznie przygotowane i udostępnione przez Krajową Administrację Skarbową roczne zeznanie podatkowe osób fizycznych (na razie dotyczy to tylko PIT-37 i PIT-38). Podatnik, który skorzysta z tej usługi nie będzie już musiał wypełniać wniosków, ani składać deklaracji, aby rozliczyć swój podatek. Na pytania redakcji infor.pl dot. tej usługi odpowiedzi udzieliła Renata Domasiewicz - Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Strategicznego Ministerstwa Finansów. Ponadto Ministerstwo Finansów udzieliło kilkudziesięciu wyjaśnień odnośnie najczęściej pojawiających się wątpliwości dotyczących usługi Twój e-PIT.

Źródło: https:

Digitalizacja [Wyzwania]

Dodano: 12.02.2019 7:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szybkość, z jaką zmieniają się nasze otoczenie osobiste i biznesowe, powoduje wzrost nowych możliwości i zagrożeń. Nasi klienci szukają partnerów, którzy mogą im pomóc w rozwoju ich biznesu, i aby to zrobić, musimy zaoferować im produkty i usługi, które odpowiadają ich potrzebom. Coraz częściej klienci wymagają, aby produkty i usługi były im oferowane w formie cyfrowej, czyli w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Wyzwaniem dla nas jest rozwój naszych produktów i usług w taki sposób, aby dotrzymać kroku i w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez cyfryzację. Aby to osiągnąć, będziemy musieli być otwarci na innowacje i nowe sposoby podejścia do naszego biznesu. Ponadto będziemy musieli zainwestować w nowe technologie i nauczyć się nowych umiejętności, aby dotrzymać kroku zmianom.

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone