wtorek, 17 lipca 2018 r.  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
Wiadomości z tagiem Polskiej Grupy  RSS
Pracownicy PGG dostaną 20-procentowe zniżki ubezpieczeń w PZU

Dodano: 28.06.2018 15:46 | 5 odsłon | 0 komentarzy

20-procentowe zniżki cen polis komunikacyjnych, mieszkaniowych i turystycznych oraz inne rabaty uzyskają pracownicy Polskiej Grupy Górniczej (PGG) i ich bliscy dzięki umowie partnerskiej zawartej z PZU. To nie jedyna spółka, która udzieli pracownikom PGG rabatów.

Źródło: biznes.interia.pl

Polska Grupa Górnicza i PZU poszerzają współpracę

Dodano: 28.06.2018 14:07 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Polska Grupa Górnicza i PZU zawarły umowę partnerską w ramach programu PGG Family. Umowa dotyczy specjalnego systemu rabatowego oraz usług dodatkowych dla pracowników Polskiej Grupy Górniczej oraz ich rodzin dzięki przynależności do Klubu PZU Pomoc w Życiu. - Ideą programu PGG Family jest wzmacnianie relacji z pracownikami i ich rodzinami poprzez system benefitów pozwalający na pozostawienie wynegocjowanych z partnerami programu oszczędności w kieszeniach naszych pracowników - zaznacza prezes PGG Tomasz Rogala.

9 lat walczyli o byt, ale sytuacja się zmieniła. Stocznia znów zatrudnia i obiecuje okręt

Dodano: 25.06.2018 6:55 | 13 odsłon | 0 komentarzy

PGZ Stocznia Wojenna od 2009 r. borykała się z upadłością. Teraz, już w strukturach Polskiej Grupy zbrojeniowej, zdobywa kontrakty i... zatrudnia. - Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi Konrad Konefał prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej. Na jesieni obiecuje też próby morskie budowanego od przeszło 17 lat okrętu patrolowego "Ślązak"

Źródło: hutnictwo.wnp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone