piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Podsumowanie  RSS
Ta ważniejsza wygrana [Podsumowanie tygodnia]

Dodano: 18.02.2019 7:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Regulacja kancelarii odszkodowawczych to ważny dla ubezpieczycieli temat. Nie bez znaczenia jest, że ubezpieczenia komunikacją stoją, a to właśnie przy ubezpieczeniach komunikacyjnych pośrednicy odszkodowawczy "mieszają" najbardziej. Niemniej jednak, nawet jeśli nie uda się regulacji w zaproponowanym kształcie wprowadzić, świat się nie zawali. Ale mógłby się zawalić, gdyby nie udało się wprowadzić odpowiednich zmian w toku prac nad projektem nowelizacji ustaw, w tym ustawy o działalności, w związku ze stosowaniem RODO...

Źródło: feedproxy.google.com

Nowe technologie i stare problemy [Podsumowanie tygodnia]

Dodano: 11.02.2019 7:49 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Nowoczesne technologie rozpalają wyobraźnię ubezpieczeniowych menedżerów. Niektórzy już próbują swoich sił, inni jeszcze trochę się obawiają. Jeszcze innych na to nie stać. Nie ulega jednak wątpliwości, że nowe rozwiązania coraz śmielej wchodzą na rynek ubezpieczeń. Nowe rozwiązania mają pomóc działać w nowej rzeczywistości, w której jednak wciąż stykamy się ze starymi problemami. Branża stara się walczyć z nimi w sposób znany i tradycyjny - poprzez regulacje.

Źródło: feedproxy.google.com

W dobrym kierunku [Podsumowanie tygodnia]

Dodano: 04.02.2019 7:53 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wszystko zdaje się iść w dobrym kierunku. Już niebawem z powodzeniem będziemy eliminować znaczną część fraudów w ubezpieczeniach komunikacyjnych, w perspektywie również - w pozakomunikacyjnych. A to dzięki sile danych. I UFG, rzecz jasna. Poza tym kompetencje naszych menedżerów zauważane są za granicą. A na naszym rodzimym rynku trwa oczekiwana konsolidacja. I zmiany produktowe - na lepsze!

Źródło: feedproxy.google.com

2019 leczy rany po 2018. Podsumowanie wydarzeń na rynkach finansowych

Dodano: 31.01.2019 17:05 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Roku 2018 z pewnością nie można nazwać nudnym. Może nie zdarzyło się nic na miarę kryzysu z dekady wcześniej, ale ważnych wydarzeń z pewnością nie brakowało.

Źródło: inwestycje.pl

Pytania bez odpowiedzi (na razie) [Podsumowanie tygodnia]

Dodano: 28.01.2019 7:51 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Czy twardy Brexit stanie się faktem? Zielone karty w dłoń? Co z ubezpieczeniami na życie Lloyd'sa po Brexicie? Ile rynku zabierze Euroins? Czy Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych "przyczepi" się do profilowania w ubezpieczeniach? Czy uda się rozwiązać problem przetwarzania danych zdrowotnych? I inne z RODO związane? Czy da się dokonać rzetelnego i odpowiedniego przeglądu produktu? Tyle pytań, a wciąż tak mało odpowiedzi...

Podsumowanie słabego roku

Dodano: 25.01.2019 5:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Nie tak miało być. Zamiast oczekiwanych rekordów, załamanie rynku. Wartość publicznych emisji spadła o połowę, a i tak statystykę ratują emisje Orlenu, na które przypadło 66 proc. rynku.

Źródło: inwestycje.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone