sobota, 19 października 2019 r.  Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
Wiadomości z tagiem Plaza  RSS
Martwisz się o wysokość emerytury? Sprawdź, co to jest PPK!

Dodano: 19.10.2019 11:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przyszłe emerytury Polaków mogą nie być wystarczające - zdaje sobie z tego sprawę duża część Polaków. Rozwiązaniem może być PPK, czyli Pracownicze Plany Kapitałowe. Co to jest PPK?

Źródło: inwestycje.pl

PPK. Mniej zarabiasz, możesz płacić mniejsze składki

Dodano: 08.10.2019 6:56 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Pracownicze Plany Kapitałowe działają już w każdej firmie, która zatrudnia więcej niż 250 osób i poszerzają się o coraz mniejsze firmy. PPK są dobrowolne, ale dadzą dodatkową emeryturę. Warto wiedzieć, że zarabiając mniej, można płacić niższą składkę.

Pracownicze Plany Kapitałowe na mieszkanie i dom. PPK pozwala uzbierać na wkład własny

Dodano: 07.10.2019 9:31 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Pracownicze Plany Kapitałowe to nie tylko oszczędności na przyszłość. To też szansa na szybsze zgromadzenie wkładu własnego na zakup mieszkania czy budowę domu. PPK to też zabezpieczenie na wypadek choroby jednego z członków rodziny.

PPK są dobrym pomysłem, ale wpływy mogą okazać się nadal niewystarczające

Dodano: 06.10.2019 11:05 | 82 odsłon | 0 komentarzy


Czas wysokiego wzrostu gospodarczego, rosnących płac i bogacącego się społeczeństwa to najlepszy moment, by Polacy rozpoczęli systematycznie odkładać na emeryturę, ocenili uczestnicy panelu pt. "Pracownicze Plany Kapitałowe" podczas XI Europejskiego...

Źródło: inwestycje.pl

Rewolucja w emeryturach. "Polacy się zawiedli, mierzymy się z tym"

Dodano: 05.10.2019 16:59 | 12 odsłon | 0 komentarzy

- Jesteśmy po trzech miesiącach wdrażania PPK w polskich firmach. W tej chwili mamy 1,6 tys. pracodawców, którzy wdrożyli Pracownicze Plany Kapitałowe – powiedział Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. – Spodziewamy się, że październik będzie tym intensywnym czasem, gdy wiele firm wejdzie do PPK. W tych firmach, które weszły do programu, mamy 60 proc. osób, które chcą PPK i to jest obiecujący start. W Polsce mierzymy się z problemem niskiego progu zaufania do tego typ programów oszczędzania z uwagi na złe doświadczenia. Pracujemy nad tym - dodał.

Bądź jak... i dołącz do Play [Profit z tego taki]

Dodano: 04.10.2019 8:56 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Magia marki działa nie tylko na klientów. Magia marki potrafi skusić i inne, wcale nie takie małe podmioty. Nierzadko skusić ślepo, bo ileż to już mieliśmy w ubezpieczeniach "partnerstw", w których ubezpieczyciele bynajmniej nie byli traktowani partnersko. I wcale nie walczyli, by być tym równorzędnym partnerem. I potem taki Play zaprasza do współpracy... a taki Allianz, Nationale-Nederlanden czy inna Compensa bądź Uniqa bezmyślnie biegną oferować ubezpieczeniowych asystentów boreliozy czy innej astmy. W pakiecie za 9,99 zł i z prowizją dla Playa pewnie na niemałym - jak to w affinity! - poziomie. A w tle historii mamy jeszcze start-up, który to wszystko zgrabnie urządził. Oczywiście za pieniądze ubezpieczycieli.

Tagi: Plan, Plaza, Unią
Źródło: feedproxy.google.com

Pracownicze Plany Kapitałowe to okazja dla najmniej zarabiających. "Oni skorzystają najbardziej"

Dodano: 03.10.2019 19:19 | 13 odsłon | 0 komentarzy

- Pracownicze Plany Kapitałowe dedykowane są wszystkim pracownikom, otrzymującym różne wynagrodzenie. I małe, i wysokie. Program jest szczególnie atrakcyjny dla tych, którzy jeszcze nie zbudowali swoich oszczędności lub do tej pory nie mogli sobie na nich pozwolić. PPK jest właśnie sposobem na zabezpieczenie na przyszłość - tłumaczy Robert Zapotoczny, prezes PPK Portal. W rozmowie tłumaczy, ile odkładać będą najmniej zarabiający i jak Pracownicze Plany Kapitałowe przygotowane są na trudne sytuacje życiowe, chorobę śmierć i rozwód uczestników.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone