piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Platformy  RSS
Faktury elektroniczne w zamówieniach publicznych 2019 - przepisy i struktura dokumentów

Dodano: 08.02.2019 12:58 | 6 odsłon | 0 komentarzy

18 kwietnia 2019 r. zaczną obowiązywać nowe przepisy, które obligują zamawiających (w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych) do odbioru i przetwarzania faktur elektronicznych o określonej przepisami strukturze. Podmioty, które występują jako zamawiający w procesie udzielania zamówień publicznych (także w toku udzielania koncesji na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwie publiczno-prywatnym) muszą być przygotowane na te zmiany. Narzędziem, które ma służyć do przekazywania ustrukturyzowanych faktur oraz innych dokumentów, pomiędzy wykonawcami zamówień publicznych a instytucjami zamawiającymi jest Platforma Elektronicznego Fakturowania (PEF).

Źródło: https:

MPiT: Prezydent podpisał ustawę o Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości

Dodano: 29.01.2019 14:36 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, której celem będzie działanie na rzecz wzrostu konkurencyjności przedsiębiorców i ich rozwoju w kierunku przemysłu 4.0, poinformowało Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT). Ustawa wejdzie w życie w ciągu 30 dni od jej ogłoszenia.

Petru: PO nie reprezentuje elektoratu, dla którego wolność gospodarcza, to wartość fundamentalna

Dodano: 25.01.2019 5:06 | 202 odsłon | 0 komentarzy

Platforma Obywatelska nie reprezentuje dużej części elektoratu, dla którego praca, wolność gospodarcza i unikanie populizmu są fundamentalne - powiedział PAP szef koła poselskiego Liberalno-Społeczni Ryszard Petru.

Tagi: Platformy
Źródło: www.gazetaprawna.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone