sobota, 23 czerwca 2018 r.  Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Wiadomości z tagiem Obajtek  RSS
W końcu doszło do spotkania prezesa Orlenu ze związkowcami Lotosu

Dodano: 14.06.2018 14:52 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Szef PKN Orlen Daniel Obajtek spotkał się z przedstawicielami związków zawodowych działających w Grupie Lotos, nie udało mu się jednak rozwiać ich wątpliwości związanych z procesem konsolidacji obu firm - wynika z naszych informacji.

Źródło: nafta.wnp.pl

Czy Mateusz Morawiecki zluzuje Daniela Obajtka i/lub Mateusza Boncę? Na dwoje babka wróżyła

Dodano: 05.06.2018 21:49 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Premier zadecydował, że Orlen i Lotos nie będą już podlegać ministrowi energii. Od 1 czerwca paliwowe spółki znajdują się pod bezpośrednim nadzorem Mateusza Morawieckiego. Czy to wstęp do wymiany prezesów obu firm?

Skąd ciągłe problemy z infrastrukturą Orlenu w Czechach? Daniel Obajtek ucina spekulacje

Dodano: 05.06.2018 8:34 | 20 odsłon | 0 komentarzy

- To naturalne, że przyglądamy się i analizujemy kontrakty, które zostały wcześniej zawarte przez PKN Orlen. Tak właśnie rozumiem odpowiedzialne zarządzanie. Obecnie czekamy na decyzję Czeskiego Banku Narodowego w sprawie uzasadnienia ceny, którą zaproponowaliśmy w przymusowym wezwaniu na akcje czeskiej spółki. Osiągnięcie pełnej kontroli nad Unipetrolem jest kluczowe - mówi w rozmowie z WNP.PL Daniel Obajtek, prezes Orlenu.

Źródło: nafta.wnp.pl

Daniel Obajtek szczery do bólu. Lotos bez Orlenu nie ma przyszłości

Dodano: 30.05.2018 13:41 | 16 odsłon | 0 komentarzy

- Wymiana znacznej liczby dyrektorów i prezesów spółek zależnych po objęciu przeze mnie funkcji prezesa PKN Orlen nie wpłynęła negatywnie na funkcjonowanie grupy, a nawet wręcz przeciwnie, udało się zainicjować bądź usprawnić procesy do tej pory zaniedbywane, choćby proces konsolidacji z Grupą Lotos - przekonuje w obszernym wywiadzie dla WNP.PL Daniel Obajtek, od niespełna czterech miesięcy prezes największej polskiej firmy.

Źródło: nafta.wnp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone