poniedziałek, 18 lutego 2019 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Nikt  RSS
"Emerytury matczyne to oddanie elementarnej sprawiedliwości". Bartosz Marczuk dla money.pl

Dodano: 16.02.2019 13:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Nikt nie zrobił dla systemu emerytalnego więcej niż Mamy, które urodziły i wychowały liczne potomstwo. Dobrze, że wreszcie nie będą za swój trud skazane na stare lata na życie bez grosza - pisze w komentarzu dla money.pl Bartosz Marczuk, wiceprezes Polskiego Funduszu Rozwoju, były wiceminister rodziny.

Źródło: https:

Robert de Niro ze wspólnikami otworzą w Warszawie Hotel Nobu w 2020 r.

Dodano: 23.01.2019 17:06 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Robert De Niro oraz jego wspólnicy - producent filmowy Meir Teper i ceniony szef kuchni Nobu Matsuhisa - otworzą w Warszawie Hotel Nobu na początku 2020 r. roku, podano w komunikacie. Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy...

Źródło: inwestycje.pl

Bój o Europę. Brytania z Ameryką. [Felietonik Marcina Masnego]

Dodano: 21.01.2019 8:51 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Ekonomiczne związanie Wielkiej Brytanii z USA zamiast z UE jest tematem od wielu lat. W 2017 roku Donald Trump mówił o tym z entuzjazmem, a potem zamilkł. Tydzień temu na stronie Fox News swoje uwagi zamieścił Nile Gardiner, brytyjsko-amerykański konserwatysta. Gardiner zachwyca się twardym Brexitem jako powrotem Brytanii do pełnej suwerenności i podkreśla, że będzie to szansa na swobodne zawieranie nowych umów o wolnym handlu, np. "wzmożenia specjalnych stosunków między pierwszą i piątą gospodarką świata".

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone