sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Damiana, Romana, Romany
Wiadomości z tagiem Niestety  RSS
Raty kredytów frankowych wzrosną do rekordowego poziomu

Dodano: 03.02.2019 6:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Ekonomiści mBanku prognozują, że w najbliższych latach kurs franka spadnie do 3,59 zł. Niestety jednocześnie zapowiadają wzrost stóp procentowych w Szwajcarii. Z wyliczeń Expandera wynika, że gdyby prognoza się sprawdziła, to raty kredytów we frankach wzrosną do najwyższego poziomu w historii.

Źródło: biznes.interia.pl

Polaków nie stać na ogrzewanie. Pół miliona rodzin ma ogromny problem

Dodano: 29.01.2019 6:00 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Istnieje coraz większe zagrożenie ubóstwem energetycznym. Dotarliśmy do wyników badań przeprowadzonych w końcu 2018 roku przez Kantar TNS na zlecenie Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla. Badania dotyczą wydatków ponoszonych przez gospodarstwa domowe na zakup węgla do celów ogrzewania i dobitnie pokazują, że położenie tej grupy obywateli jest coraz gorsze. Rosnące ceny węgla utrudniają im spełnianie podstawowych potrzeb w zakresie ogrzewania. Niestety sytuacja pogorszyła się w ostatnim czasie.

Źródło: biznes.interia.pl

Raty kredytów w CHF wzrosną do rekordowego poziomu

Dodano: 28.01.2019 11:06 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Ekonomiści mBanku prognozują, że w najbliższych latach kurs franka spadnie do 3,59 zł. Niestety jednocześnie zapowiadają wzrost stóp procentowych w Szwajcarii. Z wyliczeń Expandera wynika, że gdyby prognoza się sprawdziła, to raty kredytów w CHF wzrosną..

Źródło: inwestycje.pl

Ile kosztuje ubezpieczenie do pracy za granicą?

Dodano: 01.10.2017 0:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyjeżdżając do pracy sezonowej za granicę, należy pomyśleć o ubezpieczeniu. Chociaż każdemu z nas wydaje się, że nic złego nie ma prawa się nam przydarzyć, trudno jest przewidzieć przyszłość, więc należy dmuchać na zimne. Koszt polisy tak naprawdę jest niewielki, a dzięki temu możemy spać spokojniej. Niezależnie od tego, czy wybieramy się w podróż za granicę w celach zarobkowych, czy turystycznych, przebywając w obcym kraju, należy wykupić ubezpieczenie, które będzie chronić nas w sytuacjach, gdy stracimy zdrowie i będzie potrzebna nam pomoc medyczna. Niestety koszty hospitalizacji w innych krajach są dużo wyższe, niż w Polsce, za przyjazd karetki w razie

Źródło: bse.pl

« Nowsze wiadomości
reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone