niedziela, 25 lutego 2018 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Niestety  RSS
Pracownicze Program Kapitałowe na start

Dodano: 16.02.2018 8:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Jak wynika z ostatecznej wersji projektu, reforma systemu emerytalnego OFE ma być prosta. Prawo ma nałożyć na pracodawców obowiązek zapisywania pracowników do PPK, które będą prowadzone przez fundusze inwestycyjne. Od początku 2019 r. program ma obowiązywać przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 250 osób, a małe firmy i jednostki sektora finansów publicznych dopiero od połowy 2020 r. Rząd obiecuje emerytury wyższe średnio o 1000 złotych lub blisko 3000 złotych. Niestety nikt nam nie zagwarantuje, że jakiś czas kolejny rząd zabierze nam te pieniądze.

Źródło: biznes.interia.pl

Jak rekrutować do zespołu sprzedaży, cz. 1 [Sprzedaż]

Dodano: 14.02.2018 7:50 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W większości firm zajmujących się sprzedażą ubezpieczeń wzrost liczby osób sprzedających jest ważnym parametrem. Niestety nacisk na szybką rekrutację często prowadzi do obniżenia jakości procesu rekrutacji i selekcji. Wszystko zaczyna się od pytania: Kogo szukamy?

Tagi: Komu, Niestety
Źródło: feedproxy.google.com

Ile kosztuje ubezpieczenie do pracy za granicą?

Dodano: 11.02.2018 11:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wyjeżdżając do pracy sezonowej za granicę, należy pomyśleć o ubezpieczeniu. Chociaż każdemu z nas wydaje się, że nic złego nie ma prawa się nam przydarzyć, trudno jest przewidzieć przyszłość, więc należy dmuchać na zimne. Koszt polisy tak naprawdę jest niewielki, a dzięki temu możemy spać spokojniej. Niezależnie od tego, czy wybieramy się w podróż za granicę w celach zarobkowych, czy turystycznych, przebywając w obcym kraju, należy wykupić ubezpieczenie, które będzie chronić nas w sytuacjach, gdy stracimy zdrowie i będzie potrzebna nam pomoc medyczna. Niestety koszty hospitalizacji w innych krajach są dużo wyższe, niż w Polsce, za przyjazd karetki w razie

Źródło: bse.pl

W tym roku Polacy mogą sprowadzić milion używanych samochodów

Dodano: 09.02.2018 20:43 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Import używanych aut pobił w styczniu rekord. W ubiegłym miesiącu zarejestrowano 77 577 aut z zagranicy. Niestety - raczej leciwych. Najpopularniejsze – tu niespodzianki nie było – były auta niemieckie. Za to wśród nowych samochodów największą popularność wśród klientów zdobyła Toyota Yaris.

Źródło: motoryzacja.wnp.pl

Przeciętna lokata przyniesie realne straty także w 2018 i 2019 roku

Dodano: 08.02.2018 11:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zły czasy dla deponentów trwa już od ponad roku. Niestety wszystko wskazuje na to, że przeciętna lokata bankowa nie da realnie zarobić także w 2018 i 2019 roku – szacuje Open Finance.

Źródło: forsal.pl

Unia Europejska broni swojego przemysłu przed… Unią Europejską

Dodano: 08.02.2018 6:01 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Mogłoby się wydawać, że produkcja stali wciąż jest ważnym elementem gospodarki Unii Europejskiej. Metalurgia jest na pierwszym miejscu wśród przemysłów chronionych. Przed czym? Niestety przed... Unią Europejską. Trzeba przy tym przyznać, że UE znacznie lepiej atakuje przemysł, niż go broni.

Źródło: hutnictwo.wnp.pl

Boom inwestycyjny niesie szanse, ale i zagrożenia dla firm budowlanych

Dodano: 30.01.2018 13:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W 2017 roku wzrosła większość korzystnych wskaźników w budownictwie, w tym liczba przetargów, podpisanych kontraktów, wartość produkcji budowlano-montażowej. Niestety towarzyszył temu szereg niekorzystnych zjawisk i tendencji. Większość z nich będzie się pogłębiać, paradoksalnie właśnie dlatego, że w perspektywie kilku lat wartość zleceń jeszcze wzrośnie. Ale są też inne zjawiska, które tylko pośrednio mają z tym związek.

Tagi: Niestety, Born
Źródło: budownictwo.wnp.pl

Dbamy bardziej o samochód niż o zdrowie

Dodano: 29.01.2018 11:05 | 14 odsłon | 0 komentarzy

44% badanych Polaków twierdzi, że nie zachoruje poważnie w przyszłości, a zaledwie 33% obawia się poważnej choroby - pokazują wyniki badania Prudential Family Index. Niestety statystyki nie potwierdzają naszego optymizmu. Co roku rośnie liczba zachorowań
na choroby układu krążenia jak zawał czy udar i wbrew opinii 65 procent badanych, częściej dotykają one Polaków niż nowotwory. Co ciekawe, zwykle więcej wydajemy
na samochód niż na zabezpieczenie się na wypadek choroby.

Tagi: Niestety
Źródło: prnews.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone