niedziela, 23 września 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Naszym  RSS
Szydło: Naszym celem jest, by Polska rozwijała się równomiernie

Dodano: 18.09.2018 5:06 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Polska rozwija się coraz szybciej. Naszym celem jest to, by rozwijała się równomiernie, żeby każdy region miał swoje szanse. Temu służy program zmian w gospodarce, które przeprowadza rząd – mówiła w sobotę podczas spotkania z mieszkańcami Starachowic (Świętokrzyskie), wicepremier Beata Szydło.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Kiedy i jak można zmniejszyć karę umowną

Dodano: 27.08.2018 5:11 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Prowadzę działalność gospodarczą w branży reklamowo-promocyjnej. Ostatnio dla gminy wykonaliśmy zamówienie o wartości ok. 100 tys. zł, ale 1/3 zamówienia nie została zrealizowana w terminie. Gmina obciążyła nas karą umowną w wysokości 10 tys. zł. Odmówiliśmy jej zapłaty kary, więc kontrahent skierował pozew do sądu. Zdaniem gminy poniosła ona szkodę, bo nie mogła realizować w pełni zadań promocyjnych dla mieszkańców. Czy można uniknąć kary albo ją zmniejszyć? Naszym zdaniem jest zawyżona, wykonaliśmy przecież w terminie 2/3 zamówienia.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Nestmedic pozyskał 8 mln zł z emisji akcji, planuje debiut na NewConnect

Dodano: 17.03.2017 18:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nestmedic - twórca rozwiązania telemedycznego Pregnabit - zakończył emisję akcji, pozyskując ponad 8 mln zł i planuje w kwietniu zadebiutować na rynku NewConnect, poinformowała spółka. "Naszym celem było zebranie 4 mln zł, co po określeniu ceny emisyjnej stanowiłoby 6% kapitału ...

Tagi: Naszym
Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone