środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Nasze  RSS
"Dostałam gorszy kredyt, bo jestem kobietą". Wiek emerytalny to problem dla banków

Dodano: 15.06.2019 17:03 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Nasza czytelniczka po trzydziestce postanowiła wziąć kredyt hipoteczny. - Dali mi tylko na 25 lat. Tłumaczyli, że przez obniżony wiek emerytalny nie mogą mi dać na dłużej - żali się pani Magda. Mówi, że to dyskryminuje kobiety. Jej bank zapowiada zmiany "jeszcze w tym miesiącu".

Tagi: Dane, Wild, Nasze
Źródło: https:

Załóż firmę na wsi

Dodano: 11.06.2019 5:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nasza franczyza to stabilny model biznesu, który z powodzeniem sprawdza się w małych miastach i na wsiach - mówi Joanna Poniedziałek, konsultant ds. rozwoju sieci Grene. Joanna Poniedziałek, konsultant ds. rozwoju sieci Grene.

Tagi: Nasze
Źródło: franchising.pl

Mikołaj Kunica: Nasza trzecia wojna światowa. Wszyscy pod broń! (felieton)

Dodano: 06.06.2019 17:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Kryzys klimatyczny to nasza trzecia wojna światowa" - przestrzega guru ekonomii, noblista prof. Joseph Stiglitz. Na tę wojnę powinniśmy iść wszyscy - ty i ja.

Tagi: Nasze
Źródło: https:

Ubezpieczenie pod choinkę [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 06.06.2019 8:44 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Rozsądny człowiek nie stawia pytania 'czy', ale 'jak' się ubezpieczyć. Oczywiste jest bowiem, iż ani my nie jesteśmy wieczni, ani nasze mienie, i potrzebna jest ochrona, zabezpieczenie przed losowymi wypadkami, które mogą nas dotknąć. I tak ubezpieczamy nasz samochód, bo ktoś w nas może uderzyć albo sami możemy sprawić, że nasze auto wyląduje w przysłowiowym rowie (autocasco). Kupujemy też ochronę na wypadek, gdybyśmy to my w kogoś lub coś uderzyli - potencjalne szkody mogą bowiem przekraczać nawet znacznie nasze własne zasoby (obowiązkowe OC pojazdów). Nasze mieszkanie może zostać zalane lub okradzione, podobnie jak w przypadku samochodu to również my możemy być sprawcą szkody u kogoś (pakiet ubezpieczeń domu / mieszkania). Ubezpieczamy też nasze życie, bo chcemy zabezpieczyć niezmieniony poziom dochodów rodziny, kiedy coś się nam przytrafi (ubezpieczenie na życie). Zbieramy też środki na lata, kiedy chcielibyśmy pozostawić już za sobą pracę zawodową i po prostu cieszyć się życiem (ubezpieczenia na dożycie, z funduszem inwestycyjnym).

Źródło: feedproxy.google.com

Wydatki Polaków. Nasze podwyżki idą na paliwo czy restauracje

Dodano: 31.05.2019 17:06 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Zarabiamy więcej. Ale już tak ochoczo, jak jeszcze rok temu, nie ruszamy do sklepów, by wydać większe pieniądze. Jest tak, jakbyśmy te najważniejsze duże zakupy już zrobili. Trochę oszczędzamy.

Źródło: https:

Wydatki Polaków. Nasze podwyżki idą na paliwo, restauracje i alkohol

Dodano: 31.05.2019 13:48 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Zarabiamy więcej. Ale już tak ochoczo, jak jeszcze rok temu nie ruszamy do sklepów, by wydać nasze większe pieniądze. Najwyraźniej kupiliśmy już to, co mieliśmy kupić i teraz szykujemy się na coś dużego.

Tagi: Wydatki, Nasze
Źródło: https:

Wynagrodzenie minimalne pójdzie w górę. Jest propozycja resortu rodziny: 2450 zł

Dodano: 29.05.2019 9:06 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Podwyżki o 200 zł płacy minimalnej chce resort pracy, podała podczas konferencji minister Elżbieta Rafalska. Oznacza to, że płaca minimalna mogłaby już w przyszłym roku wynieść 2450 zł brutto. - Nasza propozycja jest kompromisowa między tym, co chcą związki, a tym, czego chcą pracodawcy - mówili Elżbieta Rafalska i Stanisław Szwed.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone