piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Nasz  RSS
Mazurek: Nasi poprzednicy zajmowali się wyborami zamiast dbać o wykorzystywanie funduszy UE

Dodano: 19.02.2019 5:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nasi poprzednicy zajmowali się wyborami zamiast zadbać o wykorzystanie funduszy unijnych; inwestycje publiczne stanęły, bo Polska w połowie listopada 2015 r. była na ostatnim miejscu pod względem wykorzystania funduszy z polityki spójności - napisała na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Uzdrowienie biznesu korpo [Punkty widzenia]

Dodano: 18.02.2019 7:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Decyzja Allianz o scentralizowaniu zespołu i kompetencji underwritingowych w Warszawie spotkała się ze sporymi emocjami rynku. Nasz pomysł uznano za kontrowersyjny i chętnie o nim rozmawiano. Mamy poczucie, że podjęliśmy dobrą decyzję. Patrzymy na biznes długofalowo. Nasza perspektywa sięga znacznie dalej niż najbliższy rok.

Źródło: feedproxy.google.com

Zabezpieczenie lotniska przestaje być tajemnicą. Byli pracownicy mogą być na oku służb i terrorystów

Dodano: 13.02.2019 20:46 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Wystarczy przyłożyć ucho, by… usłyszeć, jak wyglądają zabezpieczenia warszawskiego lotniska. Nasi informatorzy ostrzegają, że na rynku pojawiło się sporo b. pracowników. - Ich wiedza może być wykorzystana przez obce służby - ostrzegają. Porty uspokajają.

Tagi: Nasz, Był, Portu
Źródło: https:

Digitalizacja [Wyzwania]

Dodano: 12.02.2019 7:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szybkość, z jaką zmieniają się nasze otoczenie osobiste i biznesowe, powoduje wzrost nowych możliwości i zagrożeń. Nasi klienci szukają partnerów, którzy mogą im pomóc w rozwoju ich biznesu, i aby to zrobić, musimy zaoferować im produkty i usługi, które odpowiadają ich potrzebom. Coraz częściej klienci wymagają, aby produkty i usługi były im oferowane w formie cyfrowej, czyli w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Wyzwaniem dla nas jest rozwój naszych produktów i usług w taki sposób, aby dotrzymać kroku i w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez cyfryzację. Aby to osiągnąć, będziemy musieli być otwarci na innowacje i nowe sposoby podejścia do naszego biznesu. Ponadto będziemy musieli zainwestować w nowe technologie i nauczyć się nowych umiejętności, aby dotrzymać kroku zmianom.

Źródło: feedproxy.google.com

ARP pożyczyła IWC PAN 14,7 mln zł na zakup spółki produkującej azotek galu

Dodano: 07.02.2019 5:09 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) udzieliła pożyczki w wysokości 14,72 mln zł Instytutowi Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk (IWC PAN), poinformowali przedstawiciele ARP, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Instytutu. Środki te IWC PAN..

Gra planszowa "Nasi faceci w Salisbury" w sprzedaży w Rosji

Dodano: 24.01.2019 12:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Rosji do sprzedaży trafiła gra "Nasi faceci w Salisbury". Na planszy pojawiły się europejskie miasta, w których byli agenci GRU oskarżeni o przeprowadzenia w zeszłym roku ataku w Salisbury.

Tagi: Rosja, Nasz
Źródło: https:

Chiny: Klonują małpy, które mają problemy ze snem

Dodano: 24.01.2019 11:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Naukowcy z Instytutu Neurologii Chińskiej Akademii Nauk w Szanghaju poinformowali, że przeprowadzili udany zabieg sklonowania małp, które posłużą do badań medycznych.

Źródło: https:

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone