piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Mateusza Morawieckiego  RSS
Mateusz Morawiecki w Berlinie. Spotkanie z Angelą Merkel

Dodano: 19.06.2018 9:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W Berlinie doszło do spotkania premiera Mateusza Morawieckiego z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. - Dzisiaj spotykamy się w duchu partnerskim, aby przygotować, a nie hamować rozwój. Musimy pamiętać, że każdy kraj, mimo wspólnego celu, startuje z innej pozycji - powiedział szef rządu.

Czy premier zajmie się kwestią wskrzeszenia kopalni Krupiński?

Dodano: 07.06.2018 11:38 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Prezydium Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność zwróciło się do premiera Mateusza Morawieckiego z wnioskiem o objęcie przez niego osobistym nadzorem działań umożliwiających ponowne uruchomienie kopalni Krupiński w Suszcu. - Obawiamy się, że bez interwencji Pana Premiera inwestycja nie dojdzie do skutku, a bogate złoża węgla koksowego oraz szansa na stworzenie ponad 2 tys. stabilnych miejsc pracy zostaną bezpowrotnie utracone - napisano w wystąpieniu do szefa rządu podpisanym przez Dominika Kolorza, przewodniczącego śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

Źródło: gornictwo.wnp.pl

Premierzy Polski i Litwy rozmawiali o rafinerii w Możejkach

Dodano: 06.06.2018 17:07 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Premierzy Polski i Litwy rozmawiali o zacieśnieniu współpracy między oboma krajami. Portal 300polityka przytacza rozmowę Mateusza Morawieckiego i Sauliusa Skvernelisa, do której doszło w samolocie, podczas podróży do litewskich Możejek...

Źródło: inwestycje.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone