wtorek, 24 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Marine  RSS
Nowe hotele na gruntach PKP. Nawet 10 w ciągu 5 lat

Dodano: 18.04.2018 7:27 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dzięki współpracy z PKP SA, Polskim Holdingiem Nieruchomości oraz Xcity Investment w ciągu 3-5 lat może powstać w Polsce około 10 nowych hoteli - ocenia PAP prezes Chopin Airport Development Gheorghe Marian Cristescu. Dodał, że oprócz hoteli mogą powstać także biurowce.

Źródło: budownictwo.wnp.pl

Biznesowe centrum Warszawy w miejscu zamkniętego Lotniska Chopina

Dodano: 18.04.2018 6:59 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dostrzegamy duży potencjał inwestycyjny w powstaniu Centralnego Portu Komunikacyjnego - mówi PAP prezes Chopin Airport Development Gheorghe Marian Cristescu. Dodaje, że jeżeli w Radomiu powstanie port komplementarny dla Lotniska Chopina, to spółka nie wyklucza budowy tam hotelu.

Gigant wysupła 140 mln zł, żeby uspokoić nastroje

Dodano: 13.04.2018 5:09 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W Polskiej Grupie Górniczej zarząd oraz strona społeczna będą w piątek 13 kwietnia prowadzić negocjacje płacowe z udziałem mediatora Krzysztofa Husa. 9 kwietnia obydwie strony nie osiągnęły bowiem kompromisu. - Myślę, że to zmierza w kierunku osiągnięcia porozumienia - ocenia dla portalu WNP.PL Marian Kostempski, były prezes Kopeksu. Podobnego zdania jest szef Sierpnia 80 Bogusław Ziętek. - Jeżeli uda się zwiększyć wydobycie w PGG w bieżącym roku, a są na to szanse, które trzeba wykorzystać, to PGG bez problemu sfinansuje wzrost wynagrodzeń i nie będzie to stanowiło żadnych zagrożeń w jej funkcjonowaniu - uważa Ziętek.

Wspólny front przeciwko wywozowi leków

Dodano: 03.04.2018 11:08 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Szeroka współpraca między inspekcją farmaceutyczną a Krajową Administracją Skarbową powinna sprawdzić, czy zwalczanie przestępczości farmaceutycznej będzie skuteczniejsze niż dotychczas. Uważają tak szef KAS Marian Banaś i p.o. Głównego Inspektora Farmaceutycznego Zbigniew Niewójt, którzy poinformowali przed świętami o zawartym między instytucjami porozumieniu.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Były szef NATO wzywa Łotwę do reformy banków

Dodano: 27.03.2018 19:49 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Były sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen wezwał premiera Łotwy Marisa Kuczinskisa do utworzenia międzynarodowej grupy, która oczyści łotewski sektor bankowy oskarżany m.in. o korupcję i pranie brudnych pieniędzy - poinformowała we wtorek agencja AP.

Tagi: Marine, NATO
Źródło: finanse.wnp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone