wtorek, 24 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Likwidacji  RSS
Likwidacja szkód komunikacyjnych - co musisz wiedzieć?

Dodano: 23.04.2018 11:07 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Drobna stłuczka czy poważniejszy wypadek mogą przydarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Jest to sytuacja stresująca, podczas której nie zawsze można myśleć trzeźwo, dlatego dobrze zawczasu się do niej przygotować tak, aby na pewno o niczym nie zapomnieć

Źródło: inwestycje.pl

Wszystkie odcienie likwidacji szkód korporacyjnych [Konferencje]

Dodano: 13.04.2018 8:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Likwidacja szkód to w środowisku ubezpieczeniowym nieco zapomniany temat. Być może dlatego tak szczególnie wymagający otwartej i sensownej dyskusji. O wzajemnych oczekiwaniach uczestników tego procesu, o roli firm eksperckich i zakresie ich działań. Rzetelna dyskusja pomoże budować wzajemne zrozumienie i uczyć się współpracy, która ostatecznie przysłuży się wszystkim zaangażowanym w proces podmiotom.

Źródło: feedproxy.google.com

Allianz: Likwidacja szkody w samochodzie nie musi być problematyczna

Dodano: 30.03.2018 11:05 | 90 odsłon | 0 komentarzy


Jak wynika z danych policji tylko od stycznia do końca sierpnia br. w całej Polsce miało miejsce 272 892 kolizji drogowych. Przyczyny tych zdarzeń są różne: niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Szczególnie w dużych miastach do „stłuczek” dochodzi często a problemy z nich wynikające bywają uciążliwe.

Źródło: prnews.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone