środa, 27 maja 2020 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Likwidacja  RSS
Allianz: Likwidacja szkody w samochodzie nie musi być problematyczna

Dodano: 22.05.2020 11:05 | 12 odsłon | 0 komentarzy


Jak wynika z danych policji tylko od stycznia do końca sierpnia br. w całej Polsce miało miejsce 272 892 kolizji drogowych. Przyczyny tych zdarzeń są różne: niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Szczególnie w dużych miastach do „stłuczek” dochodzi często a problemy z nich wynikające bywają uciążliwe.

Źródło: prnews.pl

Kluza: Likwidacja limitu 30-krotności zachęcałaby do arbitrażu podatkowego

Dodano: 12.05.2020 11:05 | 40 odsłon | 0 komentarzy


Likwidacja limitu 30-krotności składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe oznaczałaby większe koszty dla pracodawców, a pracowników zachęcałaby do arbitrażu podatkowego...

Źródło: inwestycje.pl

Likwidacja szkód w czasie pandemii Covid-19. Europa i USA [Punkty widzenia]

Dodano: 06.05.2020 10:42 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Niemalże wszystkie branże i przedsiębiorstwa funkcjonujące W Europie i USA dotknięte zostały utrudnieniami wynikającymi z panującej pandemii oraz restrykcjami, które wprowadzane są przez władze państwowe w celu jej ograniczenia. Mając na uwadze, iż sama konieczność przearanżowania prowadzonej działalności gospodarczej tak, by sprostać nowym wymaganiom higieniczno-sanitarnym i restrykcjom dotyczącym "społecznego dystansu", dla wielu przedsiębiorców stanowi niezwykle trudne wyzwanie i wiąże się z ogromnym nakładem finansowym, oczekują oni niezakłóconej sprawności działań ubezpieczyciela. Sprawności, która w razie wystąpienia zdarzenia szkodowego pozwoli im na uzyskanie odszkodowania najszybciej jak to tylko możliwe.

Źródło: feedproxy.google.com

Likwidacja szkód w czasie pandemii Covid-19. Doświadczenia polskie [Punkty widzenia]

Dodano: 06.05.2020 8:46 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zjawisko pandemii stało się pewnym wyzwaniem dla ubezpieczycieli w zakresie likwidacji szkód. Pisząc o likwidacji szkód, mamy na myśli szkody przede wszystkim majątkowe i osobowe, korporacyjne, niezwiązane ze szkodami komunikacyjnymi.

Źródło: feedproxy.google.com

Likwidacja OFE przesunięta [Rynek]

Dodano: 30.04.2020 8:52 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Z aktualizacji programu konwergencji przyjętej przez rząd, wynika, że likwidacja OFE i przekształcenie ich w indywidualne konta emerytalne (...)

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2020 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone