czwartek, 18 października 2018 r.  Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
Wiadomości z tagiem Koszt  RSS
Kraków z lepszą komunikacją. Podpisano umowę na odcinek drogi ekspresowej S7 [MAPA]

Dodano: 26.09.2018 17:07 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała w środę umowę z włoską firmą Salini Impregilo na zaprojektowanie i budowę ok. 18-km odcinka drogi ekspresowej S7 od Krakowa do węzła Widoma w woj. małopolskim. Koszt inwestycji przekroczy 1,072 mld zł.

Koszt podatkowy przy zawarciu umowy o przeniesieniu ryzyka niespłacania pożyczek

Dodano: 26.09.2018 1:00 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej wydał interpretację indywidualną w zakresie kosztów uzyskania przychodów w związku z zawarciem umów o przeniesieniu ryzyka niespłacania pożyczek.

Ile kosztuje ubezpieczenie do pracy za granicą?

Dodano: 01.10.2017 0:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyjeżdżając do pracy sezonowej za granicę, należy pomyśleć o ubezpieczeniu. Chociaż każdemu z nas wydaje się, że nic złego nie ma prawa się nam przydarzyć, trudno jest przewidzieć przyszłość, więc należy dmuchać na zimne. Koszt polisy tak naprawdę jest niewielki, a dzięki temu możemy spać spokojniej. Niezależnie od tego, czy wybieramy się w podróż za granicę w celach zarobkowych, czy turystycznych, przebywając w obcym kraju, należy wykupić ubezpieczenie, które będzie chronić nas w sytuacjach, gdy stracimy zdrowie i będzie potrzebna nam pomoc medyczna. Niestety koszty hospitalizacji w innych krajach są dużo wyższe, niż w Polsce, za przyjazd karetki w razie

Źródło: bse.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone