poniedziałek, 17 lutego 2020 r.  Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Wiadomości z tagiem Klienci  RSS
Klienci Concordii mogą ubezpieczyć ryzyko suszy [Produkty]

Dodano: 11.02.2020 7:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy

10 lutego br. rusza sprzedaż ubezpieczeń od ryzyka suszy w Concordii. Z oferty będą mogli skorzystać klienci Concordii, którzy ubezpieczyli (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Koniec procesu grupowego "frankowiczów" przeciwko mBankowi

Dodano: 11.02.2020 5:06 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Przed łódzkim sądem okręgowym zakończyło się w piątek postępowanie grupowe przeciwko mBankowi. Powodem złożenia pozwu jest zawarty w umowach mechanizm waloryzacji. Klienci banku domagają się unieważnienia całych umów kredytów "waloryzowanych" lub unieważnienie części ich zapisów.

Źródło: forsal.pl

PZU - kompleksowe rozwiązania dla flot [Grupa PZU: KORPO ma RACJE]

Dodano: 03.02.2020 7:49 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Jednym z naszych zadań na 2020 rok jest bycie jak najbliżej klientów flotowych. Dla Pionu Klienta Korporacyjnego PZU branża transportowa jest niezwykle ważnym segmentem i chcemy to jeszcze mocniej akcentować. Gdy rozmawiamy z przewoźnikami, często słyszymy od nich, że czują dużą niepewność biznesu oraz rosnącą presję kosztową, a nie ubezpieczymy przecież ryzyka stagnacji w Niemczech czy wzrostu cen ropy. Mamy jednak zidentyfikowanych wiele innych aspektów działalności przewoźników, gdzie jako PZU możemy pomóc: chcemy wspierać klientów w zarządzaniu ryzykiem - doradzać, jak ograniczać koszty szkód, ich częstość, a w efekcie zmniejszać cenę ubezpieczenia. Dzięki takim działaniom poziom obsługi firm flotowych jest naszym wyróżnikiem na rynku.

Źródło: feedproxy.google.com

Do teatru lub na koncert opłaca się chodzić z Bankiem Zachodnim WBK

Dodano: 30.01.2020 5:05 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Klienci Banku Zachodniego WBK wykonują niemal 2 mln transakcji miesięcznie w aplikacji BZWBK24 mobile. Przez telefon kupują nie tylko bilety komunikacji miejskiej czy opłacają parking, ale zamawiają także bilety na wydarzenia kulturalne. W październiku br., w związku z promocją przygotowaną przez Bank Zachodni WBK, osoby, które kupią w aplikacji mobilnej bilety do teatru, na koncert lub kabaret, mogą otrzymać do 40 zł zwrotu.

Źródło: prnews.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone