poniedziałek, 19 listopada 2018 r.  Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Wiadomości z tagiem Klienci  RSS
Asseco: Bezpieczeństwo i innowacyjność w bankowości są tak samo ważne dla prawie 50% dużych firm w Polsce

Dodano: 15.11.2018 5:06 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Klienci bankowości korporacyjnej oczekują od banków kompleksowej oferty, szybkiej reakcji na ich potrzeby oraz dobrego doradztwa. Jednak podstawową i najważniejszą kwestią jest dla nich bezpieczeństwo. Dla prawie połowy firm równie istotna jest też innowa

Źródło: inwestycje.pl

Połowa kupujących online na świecie robi zakupy za granicą. Dlaczego nie zaglądają do polskich sklepów?

Dodano: 10.11.2018 5:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Prawie 55 proc. przebadanych e-konsumentów z 31 państw zadeklarowało, że robi zakupy online w zagranicznych sklepach. Klienci najczęściej szukają tam ubrań i butów (68 proc.), elektroniki (53 proc.) oraz zabawek i akcesoriów hobbystycznych (53 proc.)

Źródło: inwestycje.pl

Koniec procesu grupowego "frankowiczów" przeciwko mBankowi

Dodano: 04.11.2018 5:06 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Przed łódzkim sądem okręgowym zakończyło się w piątek postępowanie grupowe przeciwko mBankowi. Powodem złożenia pozwu jest zawarty w umowach mechanizm waloryzacji. Klienci banku domagają się unieważnienia całych umów kredytów "waloryzowanych" lub unieważnienie części ich zapisów.

Źródło: forsal.pl

Ponad 11 tys. klientów ING BSK ma umowę na bankowy terminal płatniczy

Dodano: 31.10.2018 17:05 | 20 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 11 tys. klientów ING Banku Śląskiego podpisało umowę o terminal płatniczy udostępniany przez bank, podała instytucja. Klienci ING od początku roku zrealizowali ponad 5 mln transakcji na łączną kwotę ponad 382 mln zł. To między innymi efekt trzech...

Tagi: Klienci, Bando
Źródło: inwestycje.pl

PZU: flotowe korpo racje w zarządzaniu ryzykiem [Grupa PZU: KORPO ma RACJE... we flotach]

Dodano: 29.10.2018 7:53 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Grupa PZU w swojej strategii jasno zdefiniowała się jako innowacyjna firma, która na co dzień jest blisko klienta. Naszym celem nie jest samo zapewnianie ochrony. Chcemy być blisko klienta, dbać o jego finanse i pomagać w zarządzaniu ryzykiem. Chcemy zapewniać bezpieczeństwo, ale także budować ubezpieczeniową świadomość klientów. W ramach Pionu Klienta Korporacyjnego PZU powołaliśmy jesienią specjalny zespół inżynierów, który jest dla naszego klienta i jego brokera merytorycznym wsparciem w zakresie zarządzania ryzykiem. Wskazuje zagrożenia i daje konkretne rozwiązania, by ryzyko minimalizować. Pracuje z klientem dla dobra jego biznesu.

Źródło: feedproxy.google.com

Toksyczne polisy całe do kosza. Klienci odzyskają pieniądze?

Dodano: 24.10.2018 11:06 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Konieczność zwrotu nie tylko opłaty likwidacyjnej, lecz także za zarządzanie oraz wszystkich otrzymanych od klienta pieniędzy – to czeka nieuczciwych ubezpieczycieli, jeśli wyrok gdańskiego sądu wywoła lawinę.

Tagi: Klienci
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Do teatru lub na koncert opłaca się chodzić z Bankiem Zachodnim WBK

Dodano: 23.10.2018 5:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Klienci Banku Zachodniego WBK wykonują niemal 2 mln transakcji miesięcznie w aplikacji BZWBK24 mobile. Przez telefon kupują nie tylko bilety komunikacji miejskiej czy opłacają parking, ale zamawiają także bilety na wydarzenia kulturalne. W październiku br., w związku z promocją przygotowaną przez Bank Zachodni WBK, osoby, które kupią w aplikacji mobilnej bilety do teatru, na koncert lub kabaret, mogą otrzymać do 40 zł zwrotu.

Źródło: prnews.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone