czwartek, 02 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
Wiadomości z tagiem Kilka  RSS
Dom nie biuro [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 19.03.2020 7:53 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Kilka rozmów z różnymi osobami z rynku wystarczyło, by dostać dość ostrą ocenę naszych realnych możliwości przejścia na pracę zdalną. I nie, by nie grało coś technicznie po stronie pracodawcy. W większości przypadków gra. Tylko okazuje się, że znaczna część ludzi nie potrafi, lub nie ma w domu warunków do pracy zdalnej. Problemem mogą być dzieci. Problemem może być internet. Problemem wreszcie może być po prostu krzesło.. Razem... efektywność pracy zdalnej bywa baaaardzo różna..

Źródło: feedproxy.google.com

SN: Przestrzeganie terminów da wyższy zasiłek opiekuńczy

Dodano: 12.03.2020 5:11 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Maria D. prowadziła jednoosobową działalność gospodarczą. W kwietniu 2014 r. zgłosiła się do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego, deklarując podstawę wymiaru składek w kwocie 9000 zł. Kilka miesięcy później urodziła dziecko i przeszła na zasiłek macierzyński, który pobierała przez blisko rok, do 14 listopada 2015 r.

Tagi: Marsa, Kilka
Źródło: praca.gazetaprawna.pl

Jak spłacić chwilówki? Kilka sprawdzonych porad.

Dodano: 26.11.2019 19:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Firmy pożyczkowe, nieustannie zachęcają nas do korzystania ze swoich usług. Oferują szybki zastrzyk gotówki, który w 15 minut zasili nasze konto. Uzyskanie takiej pożyczki jest banalnie proste! Nie potrzeba kompletu dokumentów i zaświadczeń, gdyż zwykle wystarcza sam dowód osobisty. Często nawet brak zdolności kredytowej i nazwisko na listach dłużników, nie jest przeszkodą w uzyskaniu takich... pochodzi z serwisu .

Tagi: Firmy, Kilka
Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2020 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone