piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Każda  RSS
Intensywny początek miesiąca

Dodano: 15.02.2019 5:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Spar otworzył trzy sklepy jednego dnia. Każdy w innym województwie. Kobieta robi zakupy

Tagi: Każda
Źródło: franchising.pl

Kiedy doczekamy się obniżenia stawki VAT?

Dodano: 25.01.2019 6:00 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Czy w Polsce od lat rządzi sekta wyznawców arkuszy kalkulacyjnych? Można tak powiedzieć, bo tylko w kalkulacjach wysokie stawki podatków sprawiają, że w budżecie są wystarczające środki. W tym samym czasie, kiedy w naszym kraju utrzymuje się jedną z najwyższych stawek VAT, rząd Rumunii doprowadził już wcześniej do jej obniżki, redukcji kilkaset tytułów podatkowych. Dzięki temu odnotowuje dwukrotnie wyższy wzrost gospodarczy niż rząd polski. Każdy sposób na zmianę systemu podatkowego powinien odbywać się na zasadzie jego radykalnego uproszczenia.

Źródło: biznes.interia.pl

23.04 Jak ująć anulowaną fakturę w pliku JPK_VAT?

Dodano: 23.04.2018 8:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każdy przedsiębiorca zobowiązany jest do oznaczania faktur VAT stosując ciągłą numerację. Czy należy jednak w pliku JPK_VAT ujmować anulowaną fakturę? Co robić, gdy faktura została anulowana już po złożeniu pliku JPK?

Tagi: Każda
Źródło: www.pit.pl

Dlaczego Polakom tak ciężko oszczędzać?

Dodano: 02.02.2018 3:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każdy z nas bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że warto oszczędzać pieniądze, jednak nie jesteśmy w tej kwestii zbyt mocni, tylko połowa Polaków buduje zaplecze finansowe. Wiele osób tłumaczy, że nie może pozwolić sobie na oszczędzanie ze względu na niskie dochody, przy czym prawda jest taka, że możemy robić to niezależnie od tego, ile zarabiamy. W procesie oszczędzania najważniejszą kwestią jest systematyczność oraz samodyscyplina. Niejednokrotnie bywa tak, że osoby zarabiające mniej posiadają większe zaplecze finansowe, od tych, którzy mają wprawdzie wyższe dochody, ale kompletnie nie potrafią zapanować nad własnym budżetem. Odpowiednie gospodarowanie pieniędzmi, kontrolowanie wydatków oraz eliminowanie tych,

Tagi: Każda, Wielu
Źródło: bse.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone