sobota, 04 kwietnia 2020 r.  Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
Wiadomości z tagiem Jednym  RSS
Getin Noble Bank stawia na wysoką jakość w kanałach internetowych i mobilnych

Dodano: 02.04.2020 11:05 | 13 odsłon | 0 komentarzy

W ostatnich latach Getin Noble Bank podjął szereg działań, mających na celu systematyczne podnoszenie poziomu jakości obsługi Klienta w kanałach zdalnych. Kompleksowo wdrażane udoskonalenia w bankowości mobilnej i internetowej okazały się na tyle skuteczne, że dziś bank plasuje się w czołówkach niezależnych rankingów, oceniających właśnie ten obszar. W obliczu panującej epidemii banki muszą mierzyć się dużymi wyzwaniami i radykalnie ograniczyć obsługę w tradycyjnych placówkach. To czas, w którym Klienci opierają swoje bankowanie przede wszystkim na kanałach zdalnych. Jednak czy oznacza to konieczność rezygnacji z usług? Nie, ponieważ Klienci mają dostęp do pełnego pakietu funkcji z poziomu bankowości cyfrowej.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Opóźnienie w podpisaniu porozumienia USA-Chiny byłoby szansą dla złota

Dodano: 31.03.2020 5:08 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Inwestorom na rynku złota w ostatnim czasie dostarczanych jest wiele bodźców i informacji wpływających na ceny kruszcu. Jednak i tak panuje wśród nich konsternacja...

Źródło: inwestycje.pl

Likwidacja szkody bez kontaktu z ubezpieczycielem [Faramuszki]

Dodano: 27.03.2020 10:01 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Dzięki rozwijającym się technologiom, klienci mogą korzystać z innowacyjnych usług ubezpieczycieli bez osobistego kontaktu. Jednym z rozwiązań (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Osoby fizyczne mają złożyć PIT do 30 kwietnia, odroczenia płatności dla pracodawców

Dodano: 24.03.2020 8:58 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rząd termin złożenia zeznania w podatku dochodowym od osób fizycznych miał zostać przesunięty. Jednak w projekcie tzw. "tarczy antykryzysowej", który pojawił się późnym wieczorem w sobotę, nie ma o tym żadnej wzmianki.

Tagi: Jednym, Osoby
Źródło: https:

Zgłoszenie od 1 lutego br. do małego ZUS plus

Dodano: 24.03.2020 5:10 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Gazeta Podatkowa nr 16 (1682) z dnia 24.02.2020 r., autor: Dorota Wyderska
Opłacanie składek społecznych w ramach małego ZUS przez przedsiębiorców, którzy z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej uzyskują niewielkie przychody, obowiązuje od 2019 r. Jednak wejście w życie znowelizowanych przepisów w tym zakresie od 1 lutego 2020 r., a nie z początkiem br., wywołało niemałe zamieszanie. W styczniu 2020 r. obowiązywał dotychczasowy mały ZUS i na zgłoszenie chęci skorzystania z tej preferencji uprawnieni przedsiębiorcy mieli dość mało czasu. Od 1 lutego br. obowiązują nowe zasady i nowe terminy na to zgłoszenie.

Źródło: www.gofin.pl

Wall Street nadal prze ku rekordom

Dodano: 23.03.2020 5:07 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Rozpoczęliśmy w USA tydzień z pustawym kalendarium. Nie było w nim ważnych danych makro i raportów spółek. Jednak jest to tydzień kończący się sympozjum Fed w Jackson Hole (w piątek wystąpi na nim Jerome Powell, szef Fed). Czekanie na to wydarzenie...

Źródło: inwestycje.pl

Tusk: Musimy przygotować UE na brexit bez umowy z Londynem

Dodano: 21.03.2020 11:10 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Musimy przygotować UE na scenariusz brexitu bez umowy z Londynem, który jest bardziej prawdopodobny niż kiedykolwiek. KE rozpoczęła takie przygotowania. Jednak nie oznacza to, że mamy zaprzestać starań w negocjacjach - napisał w liście do liderów UE szef RE Donald Tusk.

Tagi: Jednym
Źródło: forsal.pl

Czy przedsiębiorcy zrezygnują z leasingu?

Dodano: 20.03.2020 5:09 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Większość przedsiębiorstw, a zwłaszcza z sektora MŚP, chętnie korzysta z wszelkich możliwych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy, które potem można zainwestować w rozwój firmy. Jednym z takich sposobów jest korzystanie z ulg podatkowych...

Tagi: Jednym
Źródło: inwestycje.pl

Najdroższy lek świata [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 17.03.2020 7:47 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Przez wieki i tysiąclecia życie ludzkie było tanie. Władcy dziesiątkami tysięcy wysyłali swoich poddanych, mężczyzn głównie, do walki na śmierć. Chwilowo trochę lepiej było w średniowieczu, kiedy przynajmniej życie rycerza zrobiło się - przez koszt ekwipunku - odrobinę cenniejsze. A chyba apogeum pogardy dla życia i dewaluacji jego wartości mieliśmy tak naprawdę bardzo niedawno - w czasie I wojny światowej. Rządy państw wysyłały milionowe zastępy młodych chłopaków na śmierć, a autorytety wojskowe eksterminowały ich dosłownie według zegarka. (Co brutalnie pokazuje na przykład 1917.) Już nawet w czasie II wojny światowej życiem swoich obywateli szafowali bez umiaru Niemcy i Rosjanie; zachodni alianci jednak przynajmniej trochę próbowali ograniczać straty. Dziś - gdybyśmy nie pracowali w ubezpieczeniach - mogłoby się nam wydawać, że cena ludzkiego życia poszybowała na szczyty. Że jest wręcz bezcenne. Jednak i tak wielkie dobro ma cenę.

Źródło: feedproxy.google.com

Świadczenie ubezpieczeniowe w polisie NNW. Co to jest i ile może wynosić?

Dodano: 17.03.2020 5:07 | 124 odsłon | 0 komentarzy


Jednym z najważniejszych punktów wszystkich umów polisy na życie jest właśnie świadczenie ubezpieczeniowe. Co to w zasadzie jest, na czym polega i ile może wynosić? Podpowiadamy!

Tagi: Jednym
Źródło: inwestycje.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2020 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone