piątek, 24 maja 2019 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Jednym  RSS
Impact: AI rulez [Konferencje]

Dodano: 23.05.2019 8:47 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jednym z najczęściej pojawiających się tematów na Impact'19 była sztuczna inteligencja. AI jako wielka szansa - to perspektywa, w którą wpisywały się wszelkie use case'y i wizje, jak wiele możemy dzięki sztucznej inteligencji zdziałać. Oraz AI jako wyzwanie - w kontekście zmian w strukturze zatrudnienia, w kontekście etycznym czy kontekście regulacji. Tym razem Impact okazał się zaskakująco filozoficzny. Na całe szczęście nie zabrakło jednak również konkretnych przykładów.

Tagi: Jednym
Źródło: feedproxy.google.com

Od czego zależy finalizacja sprzedaży [Sprzedaż]

Dodano: 22.05.2019 8:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W przypadku pojedynczych doradców lub niewielkich multiagencji przesuwanie się na linii rozwoju biznesowego w kierunku liderów oznacza przede wszystkim jedną rzecz: wyjście z ograniczonych działań obsługowych na rzecz działań sprzedażowych. Jednym z elementów takiej zmiany jest umiejętność finalizowania sprzedaży, czyli doprowadzania klienta do decyzji zakupowej w sytuacji, kiedy sam nie myślał o skorzystaniu z danego ubezpieczenia. Jeśli myślimy o finalizacji, to trzeba wyraźnie zaznaczyć, że nasza skuteczność sprzedażowa opiera się nie tylko na umiejętnościach doradcy, ale również i na jakości klienta, z którym rozmawiamy.

Tagi: Jednym
Źródło: feedproxy.google.com

Jaki pendrive warto wybrać jako gadżet reklamowy?

Dodano: 21.05.2019 20:35 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Każdy klient lubi dostawać gadżety reklamowe. Jednak radość z gratisowego długopisu czy notesu jest znacznie mniejsza niż z pendrive’a. Z tego też powodu coraz większa ilość przedsiębiorców decyduje się na tego rodzaju prezent zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Dowiedz się, czym warto się kierować, aby kupić pendrive, który pozytywnie wpłynie na promocję firmy....

Tagi: Jednym, Jako
Źródło: www.finanseosobiste.pl

Brexit. Nowa propozycja Theresy May, możliwa powtórka referendum

Dodano: 21.05.2019 19:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Brytyjska premier przedstawiła we wtorek kompromisowy projekt umowy o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Jednym z ustępstw jest zapis zobowiązujący rząd do przeprowadzenia parlamentarnego głosowania nad przeprowadzeniem powtórki referendum w sprawie brexitu.

Jak firmy pożyczkowe zachęcają do zaciągania chwilówek?

Dodano: 20.05.2019 17:05 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Chwilówki to jeden ze sztandarowych produktów oferowanych przez instytucje pozabankowe. Z pewnością każdy z nas zetknął się nieraz z tą nazwą. Jednak kryzys nie ominął również tego sektora finansowego. Historie na temat wysokich kosztów narzucanych przez

Tagi: Jednym
Źródło: inwestycje.pl

Niemcy dołożą na armię 5 mld euro. Do żądań Trumpa i tak daleko

Dodano: 17.05.2019 15:07 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Niemiecki rząd zwiększy w tym roku wydatki na obronność o 5 mld euro, o czym poinformował NATO. Jednak USA i inni natowscy sojusznicy domagają się zwiększenia tych wydatków o 2 proc. PKB Niemiec.

Źródło: https:

Darmowy roaming w UE? Nasz czytelnik się naciął, musi zapłacić

Dodano: 14.05.2019 10:33 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zgodnie z unijnym rozporządzeniem - roaming w krajach UE ma swoje górne limity. Jest tanio, a większość operatorów działających w Polsce oferuje "roaming jak w domu", czyli takie same stawki jak w kraju. Jednak są od tego wyjątki, o czym boleśnie przekonał się nasz czytelnik.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone