środa, 24 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Jednym  RSS
Kominy do kominków - wszystko, co musisz wiedzieć

Dodano: 19.04.2019 11:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Budujesz dom i marzysz o kominku? Nic dziwnego. To nie tylko źródło ciepła, ale także element wystroju oraz rzecz, która zawsze poprawia nastrój. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Jednak musimy pamiętać o bezpieczeństwie i dobrze zestroić komin...

Tagi: Jednym
Źródło: inwestycje.pl

42% pracowników wie, że część wynagrodzeń trafi do PPK

Dodano: 17.04.2019 11:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 2/5 (42%) pracowników słyszało o pracowniczych planach kapitałowych (PPK) i wie, że część ich wynagrodzenia trafi wkrótce do PPK, wynika z raportu Nationale-Nederlanden "PPK oczami Polaków". Jednak poziom ich wiedzy o PPK wciąż pozostawia ...

Źródło: inwestycje.pl

Zasady opodatkowania zbycia nieruchomości

Dodano: 17.04.2019 10:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zmiany w opodatkowaniu zbycia nieruchomości, które obowiązują od początku tego roku, są pozytywne dla podatników, którzy nabywają nieruchomość w drodze dziedziczenia. Jednak zmiana w uldze mieszkaniowej, która dotyczy innych form nabycia, nie poprawia istotnie ich położenia.

Źródło: https:

Nationale-Nederlanden: 42% pracowników wie, że część wynagrodzeń trafi do PPK

Dodano: 17.04.2019 9:33 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 2/5 (42%) pracowników słyszało o pracowniczych planach kapitałowych (PPK) i wie, że część ich wynagrodzenia trafi wkrótce do PPK, wynika z raportu Nationale-Nederlanden "PPK oczami Polaków". Jednak poziom ich wiedzy o PPK wciąż pozostawia wiele do życzenia. 86% ankietowanych przyznaje, że wie na ten temat niewiele.

Źródło: https:

Kilka uwag o stanie środowiska brokerskiego [Punkty widzenia]

Dodano: 17.04.2019 8:56 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Nie powołujmy się na powszechność, niezmienność, postęp, powszechny zwyczaj. Niezmienne są w zasadzie jedynie prawa biologii i fizyki. Zmiany stosunków gospodarczych i społecznych są faktem i nie dopuśćmy do tego, aby były kiedyś rewolucyjne. Jednak miejmy też na uwadze, aby nie były to zmiany spontaniczne i nieprzemyślane, związane z partykularnym interesem wąskiej grupy.

Źródło: feedproxy.google.com

Na co postawić w zarządzaniu sprzedażą [Sprzedaż]

Dodano: 17.04.2019 8:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Nie można wybudować sukcesu sprzedaży niską aktywnością czy częstym oddawaniem się negatywnym emocjom. Liderzy sprzedaży w ramach swojej wytrwałości realizują bardzo prosty mechanizm działania: ustalają motywujący cel, następnie które czynności w największym stopniu wpływają na ich sukces sprzedaży i planują swój dzień w oparciu o te czynności. Oczywiście, tak jak każda inna osoba, lider sprzedaży nie przepada za odmową klienta czy koniecznością wykonania dużej ilości telefonów. Jednak umie schować tę niechęć do kieszeni w ramach celu, do którego dąży. Jeśli chcemy kreować liderów, musimy postawić na 3-etapowe działanie.

Tagi: Jednym
Źródło: feedproxy.google.com

Piątka Kaczyńskiego finansowana z szarej strefy. Uszczelnianie VAT się kończy, ale są inne możliwości

Dodano: 16.04.2019 18:56 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Luka w podatku CIT sięga ponad 28 mld zł. Z uszczelnienia akcyzy można wydobyć kolejne 5 mld zł. Potencjalne fundusze na programy socjalne zatem są. - Jednak sięgnięcie po pieniądze z tzw. szarej strefy nie jest rzeczą prostą – zaznaczają eksperci.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone