poniedziałek, 27 maja 2019 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Jeżewo  RSS
Przyszłość biznesu z plastikiem. "Albo zrównoważony rozwój, albo wypadasz z rynku"

Dodano: 26.05.2019 15:25 | 4 odsłon | 0 komentarzy

- Plastik nie jest problemem. Problemem są plastikowe odpady, które "wyciekają do środowiska" - podkreśla w rozmowie z money.pl wiceprezes P&G Virginie Helias. Zapewnia, że do 2030 r. żadne opakowanie koncernu nie trafi do oceanu, a konkurencja będzie musiała się do tego trendu dostosować. Jeżeli tego nie zrobi - po prostu przegra i zniknie.

Tagi: Jeżewo
Źródło: https:

Pożyczki pozabankowe długoterminowe w 15 minut?

Dodano: 23.05.2019 20:05 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Oferowanie pożyczek pozabankowych długoterminowych to profesja, którą zajmują się już nie tylko banki. W Polsce można znaleźć wiele ofert od firm udzielających pożyczek pozabankowych - zarówno chwilówki, jak i pożyczki długoterminowe. Jeżeli zastanawiasz się nad możliwością wzięcia kredytu, ale obawiasz się że nie podołasz warunkom jakie postawi bank - koniecznie zainteresuj się pożyczkami pozabankowymi. Pożyczki...

Źródło: www.finanseosobiste.pl

Korekta e-PITa rozliczonego automatycznie

Dodano: 20.05.2019 16:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli nie zaglądałeś do swojego rocznego zeznania podatkowego (PIT-37 lub PIT-38) przygotowanego na portalu podatki gov.pl, to 30 kwietnia w ramach usługi "Twój e-PIT" zostałeś rozliczony automatycznie. Warto wiedzieć, że automatycznie złożonego PIT-a można skorygować. Jeżeli np. zapomniałeś skorzystać z ulgi, czy odliczenia, to zdecydowanie trzeba dokonać korekty. Jak to zrobić?

Źródło: https:

Drogie jak kawalerka. Wysokie ceny małych mieszkań

Dodano: 19.05.2019 9:40 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli przeliczymy kwotę płaconą sprzedawcy "M" na jeden metr kwadratowy, to często okaże się, że małe lokum po prostu "wychodzi drożej". Eksperci portalu RynekPierwotny.pl postanowili wyjaśnić, dlaczego niewielkie mieszkania cechują się wyższą ceną jednostkową i sprawdzić, czy różnice cenowe na niekorzyść takich lokali są duże

Źródło: https:

Amazon idzie po swoje i nie bierze jeńców. Polskie e-sklepy czeka prawdziwy sprawdzian

Dodano: 15.05.2019 5:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Jeżeli Amazon zdecyduje się przekroczyć polską granicę, krajowy e-handel czekają ogromne zmiany. Amerykański gigant na globalnym rynku rozpycha się coraz bardziej, pożerając po drodze lokalne przedsiębiorstwa - od płotek po grubsze ryby.

Źródło: inwestycje.pl

Papierowy PIT ważniejszy od automatycznie zaakceptowanego e-PIT-a

Dodano: 14.05.2019 9:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Finansów informuje, że zakończyła się automatyczna akceptacja PIT-37 i PIT-38 w usłudze Twój e-PIT. Jeżeli podatnik nie zatwierdził ani nie odrzucił PIT-a przygotowanego dla niego w usłudze, to jego zeznanie roczne za 2018 r. zostało automatycznie zaakceptowane. Ale gdy podatnik rozliczył się samodzielnie w ostatnich dniach kwietnia w wersji papierowej, to takie zeznanie będzie miało pierwszeństwo przed PIT-em automatycznie zaakceptowanym w usłudze Twój e-PIT.

Źródło: https:

Kiedy warto wziąć leasing, a kiedy pożyczkę?

Dodano: 14.05.2019 5:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Prowadząc firmę należy liczyć się ze sporymi kosztami zakupu środków trwałych niezbędnych w prowadzeniu działalności. Jeżeli nie dysponujemy wystarczającymi środkami własnymi, warto rozważyć skorzystanie z finansowania zewnętrznego...

Tagi: Kielc, Jeżewo
Źródło: inwestycje.pl

Gruza: Polski system podatkowy narażony na zjawisko międzynarodowego omijania opodatkowania

Dodano: 11.05.2019 5:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli w światowym systemie podatkowym mamy ewidentne luki, intencjonalnie wykreowane przez niektóre jurysdykcje, to zawsze znajdzie się klient na tego typu ofertę - powiedział PAP były wiceminister finansów odpowiedzialny za politykę podatkową, obecnie wiceprezes KGHM Paweł Gruza. Na świecie jest szereg państw, które stosują regulacje podatkowe umożliwiające agresywną optymalizację podatkową - stwierdził.

Źródło: podatki.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone