sobota, 07 grudnia 2019 r.  Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława
Wiadomości z tagiem Jakiw  RSS
Jakie są prawa i obowiązki pośrednika transakcyjnego

Dodano: 05.12.2019 13:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pośrednikiem transakcyjnym może być osoba fizyczna, prawna lub inna jednostka organizacyjna, zarejestrowana w PZPN, która nieodpłatnie lub za wynagrodzeniem reprezentuje klub lub zawodnika przy negocjacjach i zawieraniu umowy transferowej względnie kontraktu. Przyjrzyjmy się jakie prawa i obowiązki ma pośrednik transakcyjny.

Tagi: Jakiw
Źródło: https:

Lepsze czasy już minęły [A nie mówiłem?!]

Dodano: 05.12.2019 7:43 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Dziwnym jesteśmy krajem, oj dziwnym i do tego pełnym sprzeczności unoszących się na uwięzi napompowanego balonu przesadnej dumy, a nawet może raczej grzesznej pychy przenikniętej wiecznie powracającymi kompleksami - trochę to jak z dawną zaropiałą raną, której nie pozwalamy się zabliźnić będąc przekonanymi, że dopóki ją mamy, mamy się czym pochwalić. A przecież nie zawsze tak było, nie możemy bynajmniej mówić o odwiecznych kompleksach i pretensjach o byle co i do byle kogo. Jakby tak trochę poczytać dobrych historycznych opracowań, z radością można się przenieść na chwilę do lepszych czasów, które już minęły - niestety.

Tagi: Jakiw, Lepsze
Źródło: feedproxy.google.com

Sklepy w wielu miejscach na mapie? Konieczność zdalnego zarządzania sklepem to Twoja codzienność? Jakie rozwiązania ułatwią prowadzenie usług na odległość? Poznaj rozwiązania iPOS.

Dodano: 05.12.2019 5:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Sieci sprzedaży obejmują wiele punktów handlowych, zlokalizowanych w różnych częściach miasta lub kraju. Zarządzanie nimi może nastręczać problemów właścicielom, ale z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń iPOS istnieje realna możliwoś...

Tagi: Jakiw, Sieć
Źródło: inwestycje.pl

Co Ty wiesz o faktoringu?

Dodano: 30.11.2019 5:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Faktoring na polskim rynku funkcjonuje już ponad 20 lat i blisko 70% przedsiębiorstw z sektora MŚP kojarzy tę usługę. Czy te skojarzenia są trafne? Jakie opinie krążą na jego temat w polskim mikrobiznesie? To postanowiła sprawdzić firma NFG

Źródło: inwestycje.pl

Czy transformacja cyfrowa stała się faktem? Jakie są szanse i wyzwania tego procesu? Czy polskie firmy są gotowe na zmiany? - podsumowanie konferencji Infor Customer Day 2019

Dodano: 26.11.2019 17:05 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Cyfryzacja w obszarze systemów ERP ma stać się czynnikiem, który na nowo zdefiniuje ten rodzaj oprogramowania. W tym kontekście konieczne jest opisanie funkcji systemu ERP w przedsiębiorstwie z zastosowaniem nowych parametrów, decydujących o jego wartości

Tagi: Jakiw
Źródło: inwestycje.pl

Zakres przedmiotowy i podmiotowy tajemnicy skarbowej

Dodano: 26.11.2019 14:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zgodnie z przepisami zawartymi w Ordynacji podatkowej wszelkie indywidualne dane, które zostały zawarte w deklaracji podatkowej oraz innych dokumentach składanych przez podatników, płatników albo inkasentów, objęte są tajemnicą skarbową. Jaki jest zakres przedmiotowy i podmiotowy tej instytucji? Jakie obowiązki mają podmioty objęte tajemnicą skarbową?

Źródło: https:

Zmiany w VAT 2020: Kto musi raportować schematy podatkowe

Dodano: 25.11.2019 5:07 | 26 odsłon | 0 komentarzy

Każdy przedsiębiorca może występować w roli promotora. Będą to najczęściej sytuacje, gdy będzie udostępniać schemat podatkowy jakiemuś innemu podmiotowi najczęściej zapewne powiązanemu. Kiedy firma może być uznana za promotora, a kiedy za korzystającego i wspomagającego? Jakie związane są z tym obowiązki? Wyjaśniamy.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

R22 chce kontynuować akwizycje w 2020 r. głównie w segmencie hostingowym

Dodano: 18.11.2019 17:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy


R22 prowadzi rozmowy z kilkoma podmiotami w regionie w celu ich przejęcia, ale do końca roku nie planuje ich sfinalizować, poinformował prezes Jakub Dwernicki. Spółka chce m.in. wejść na nowy rynek i zakupić udziały w kolejnej firmie w kraju.

Źródło: inwestycje.pl

R22 chce kontynuować akwizycje w 2020 r. głównie w segmencie hostingowym

Dodano: 18.11.2019 17:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


R22 prowadzi rozmowy z kilkoma podmiotami w regionie w celu ich przejęcia, ale do końca roku nie planuje ich sfinalizować, poinformował prezes Jakub Dwernicki. Spółka chce m.in. wejść na nowy rynek i zakupić udziały w kolejnej firmie w kraju.

Źródło: inwestycje.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone