środa, 25 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Wiadomości z tagiem Globalny  RSS
Czas zrewidować system. Podatki, PKB i inne obecne narzędzia ekonomiczne są przestarzałe

Dodano: 25.04.2018 11:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Potrzeba było groźby wojny handlowej między USA a Chinami, by rosnące rynki akcji i zyski korporacji przestały skrywać fakt, że globalny system gospodarczy znajduje się na skraju kryzysu egzystencjalnego. Globalna stabilność finansowa jest wątpliwa.

Tagi: Globalny, Czas
Źródło: forsal.pl

Firmy kurierskie inwestują w elektryczne ciężarówki. Niektóre chcą je nawet produkować

Dodano: 20.04.2018 11:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Globalne firmy kurierskie jak UPS i DHL nie tylko kupują, ale też same zaczynają produkować samochody elektryczne. Ma być taniej i na miarę. Mniejsi gracze, jak Poczta Polska, przymierzają się do współpracy z producentami. Wśród potencjalnych dostawców jest też trzech polskich producentów pojazdów elektrycznych.

Źródło: forsal.pl

Capital Market Forum 2017

Dodano: 19.04.2018 11:08 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Globalne ryzyka, ekspansja polskich przedsiębiorstw, perspektywy dla rodzimej giełdy oraz kryptowaluty. Druga edycja Capital Market Forum 2017 już za nami. Gośćmi inwestorzy.tv byli m.in. Zbigniew Jakubas, Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Multico, Paweł Borys, Prezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, Michał Cieciórski, Wiceprezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Sławomir Panasiuk, Wiceprezes Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kontenerowy transport morski w Europie i na świecie [RAPORT]

Dodano: 11.04.2018 12:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Globalni przewoźnicy oraz globalne konglomeraty logistyczne rządzą światowym rynkiem transportu i przeładunków towarów w kontenerach. Kierują się analizą stopy zwrotu z inwestycji i prognozami marż operacyjnych. Nie inaczej jest w przypadku polskich portów z terminalami kontenerowymi. Ma to plusy, ale i niesie pewne niebezpieczeństwo.

Źródło: logistyka.wnp.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone