niedziela, 17 lutego 2019 r.  Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Wiadomości z tagiem Gdyni  RSS
Twierdza Rosja w budowie

Dodano: 10.02.2019 6:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Gdyby na sytuację ekonomiczną Rosji patrzeć przez pryzmat budżetu federalnego to jest ona nie tylko dobra, ale wręcz znakomita. Jednak o osiągnięciu ambitnych celów stawianych "kapitanom" rosyjskiej gospodarki przez Władimira Putina nie ma co myśleć.

Źródło: biznes.interia.pl

Konsorcjum Sygnity i DHI Polska ma umowę na system monitoringu za 30,3 mln zł

Dodano: 08.02.2019 13:39 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Konsorcjum Sygnity (lider) oraz DHI Polska (partner) zawarło z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni umowę, której przedmiotem jest wdrożenie systemu zdalnego monitoringu przepływów i rozbiorów wody i ścieków, podało Sygnity. Wynagrodzenie wykonawcy z tytułu realizacji umowy wyniesie ok. 30,3 mln zł brutto, przy czym udział Sygnity jako lidera konsorcjum w wynagrodzeniu został przez strony konsorcjum określony na ok. 16 mln zł brutto.

Źródło: https:

Dolar osłabia się po 'gołębim' komunikacie Fed, złoty w górę

Dodano: 31.01.2019 17:06 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Wczorajsze doniesienia z Fed zostały odczytane jako zapowiedź wstrzymania podwyżek stóp procentowych w USA. Po tych wiadomościach dolar spada, a złoty umacnia się w relacji do najważniejszych walut. Gdyby jednak zmaterializowały się ryzyka...

Źródło: inwestycje.pl

Dolar osłabia się po 'gołębim' komunikacie Fed, złoty w górę

Dodano: 31.01.2019 9:42 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Warszawa, 31.01.2019 (ISBnews/ CMC Markets) - Wczorajsze doniesienia z Fed zostały odczytane jako zapowiedź wstrzymania podwyżek stóp procentowych w USA. Po tych wiadomościach dolar spada, a złoty umacnia się w relacji do najważniejszych walut. Gdyby jednak zmaterializowały się ryzyka makroekonomiczne, których obawia się Fed, sytuacja na EUR/USD może się odwrócić.

Źródło: https:

=> Wdrożyć RODO tak, żeby bolało <= [Prawo dla nieprawnika]

Dodano: 22.01.2019 7:45 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Walka PIU o zmianę projektu ustawy może przynieść zakładom ubezpieczeń oszczędności łącznie sięgające kilkudziesięciu milionów złotych. Gdyby planowana zmiana prawa była uzasadniona interesami ubezpieczających i ubezpieczonych, taki wydatek miałby sens. Ale w obecnej sytuacji - wydatki poniesione na dostosowanie się do nowego prawa byłyby pustym kosztem.

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone