środa, 12 grudnia 2018 r.  Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Wiadomości z tagiem Friday  RSS
Podczas polskiego Black Friday najbardziej atrakcyjne promocje przygotowały największe sieci internetowe

Dodano: 05.12.2018 11:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Black Friday na dobre wpisał się w handlowy kalendarz w Polsce. Z badania "Zakupy świąteczne 2018" firmy doradczej Deloitte wynika, że już 3 na 4 Polaków deklaruje zakupy w tym dniu. Ponad jedna piąta badanych (22 proc.) planowała, że wyda wówczas...

Źródło: inwestycje.pl

KIR: W Black Friday Polacy wydali na e-zakupy o 176% więcej niż średnio w X

Dodano: 30.11.2018 11:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy


W Black Friday (23 listopada br.) Polacy wydali na zakupy w sieci o blisko 176% więcej, niż wynosiła średnia dzienna w październiku, wynika ze statystyk obsługiwanego przez KIR systemu szybkich płatności internetowych Paybynet.

Źródło: inwestycje.pl

Black Friday był w poniedziałek

Dodano: 26.11.2018 11:07 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Można tylko żałować, że banki nie mogą skupować własnych obligacji podporządkowanych (spółki z grupy też nie). Gdyby było to możliwe, GNB skupiłby własne papiery z rynku poniżej nominału i "dokapitalizowałby się sam"

Źródło: inwestycje.pl

Polacy wpadli w zakupowy szał. Tegoroczny Black Friday rekordowy pod względem poszukiwania okazji

Dodano: 26.11.2018 8:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy największych na rynku aplikacji agregujących promocje gazetkowe zwiększyli swoją aktywność w kwestii poszukiwania fraz dot. Czarnego Piątku. W porównaniu do zeszłego roku nastąpił ogromny wzrost, bo o blisko 80 proc.

Źródło: biznes.interia.pl

W Polsce narasta konsumpcjonizm. Widać to szczególnie w Black Friday i przed świętami

Dodano: 26.11.2018 6:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Nasilający się konsumpcjonizm można zaobserwować najlepiej w okresie przedświątecznym - chociażby w Black Friday, czyli Czarny Piątek (w tym roku był 23 listopada), gdy obroty sklepów potrafią wzrosnąć nawet o kilkaset procent. W opozycji do nadmiernego kupowania i gromadzenia dóbr stoi Fair Trade, czyli ruch sprawiedliwego handlu. Cieszy się rosnącą popularnością zarówno globalnie, jak i w Polsce, gdzie sprzedaż produktów z certyfikatem Fairtrade w ubiegłym roku wzrosła o 50 proc. Ekspertka wrocławskiej Wyższej Szkoły Bankowej podkreśla, że kluczowe dla jego rozwoju jest budowanie świadomości konsumentów.

Źródło: biznes.interia.pl

Jak kupić cały towar za połowę ceny

Dodano: 23.11.2018 17:06 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Hasła Black Friday i Cyber Monday brzmią w reklamach już od początku listopada. Tradycyjne i internetowe sklepy kuszą klientów obniżkami cen nawet o 70 procent. W wielu zakątkach świata właśnie zaczyna się długi wyprzedażowy weekend

Źródło: inwestycje.pl

Black Friday zwiększa obroty sklepów o nawet kilkaset procent. Większość zakupów klienci robią impulsywnie

Dodano: 23.11.2018 10:23 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Święto wyprzedaży, czyli Black Friday, obchodzone tradycyjnie w ostatni piątek listopada, to amerykański zwyczaj, który cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Z roku na rok do akcji wyprzedażowych przyłącza się coraz więcej marek, ale i klientów. Obroty sklepów rosną w tym czasie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset procent, z kolei klienci mają możliwość kupić interesujące ich produkty z bardzo dużą zniżką. Eksperci podkreślają, żeby podchodzić do takich zakupów z głową, bo ponad 70 proc. z nich ma charakter impulsywny, a tylko 30 proc. to zaplanowane wydatki.

Źródło: biznes.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone