sobota, 22 września 2018 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Fala  RSS
=> Ubezpieczenia wychodzą ze średniowiecza <= [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 04.09.2018 8:47 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Są kraje, które myślą w ogóle o pozbyciu się z obrotu gotówki. W obrocie drogiej i niewygodnej. Fakt faktem gotówka działa nawet bez prądu, co często podkreślają jej zwolennicy. Ale bez prądu nie działa kasa fiskalna. A bojący się urzędu skarbowego sprzedawca nie zaryzykuje transakcji bez możliwości wydrukowania paragonu. (Sprawdzone! Tak było w czasie małego blackoutu warszawskiego Mokotowa jakiś czas temu.) Również agent bez prądu nie ma dziś szans na sprawdzenie ceny. Nie wspominając o wydrukowaniu polisy. I komputer, i drukarka potrzebują wszak choć odrobinę elektryczności. Wciąż jednak to u agentów gotówką można zapłacić najłatwiej.

Źródło: feedproxy.google.com

Opłaca się inwestować w nieruchomości w sąsiedztwie dużych sklepów? Eksperci: Różnie z tym bywa

Dodano: 29.08.2018 5:57 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Kluczowym czynnikiem wpływającym na cenę nieruchomości wciąż jest lokalizacja. Nie brakuje też inwestorów, którzy wybierają sąsiedztwo dużych sklepów. Może ono podnieść wartość lokum. Świadczą o tym przykłady z okolic galerii handlowych w największych miastach. Zwykle są dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Fakt ten jest podkreślany w licznych ogłoszeniach dotyczących wynajmu lub sprzedaży.

Tagi: Opłaca, Fala
Źródło: biznes.interia.pl

Fala upałów: czy wyjdziemy wcześniej z pracy?

Dodano: 01.08.2018 9:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z uwagi na nadzwyczajną falę upałów Główny Inspektor Pracy Wiesław Łyszczek zaapelował do pracodawców o skracanie czasu pracy pracownikom, w szczególności tym, których dzienny wymiar czasu pracy przekracza 8 godzin.

Źródło: www.rp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone