sobota, 20 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Facebooku  RSS
Noworoczne postanowienie Zuckerberga: w końcu naprawić Facebooka

Dodano: 05.01.2018 9:46 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Do wszystkich noworocznych postanowień publikowanych na Facebooku dołączył post samego założyciela. W 2018 r. Zuckerberg nie chce jednak skupiać się na unikaniu słodyczy czy używek - postanowił skupić się na naprawianiu swojego portalu.

Tagi: Facebooku
Źródło: www.wnp.pl

Czy Concordia* nienawidzi Kaczyńskiego.. I Ergo Hestia, i Generali, i TUZ, i Axa**, i Link4, i Signal Iduna [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 05.01.2018 7:49 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Facebook jest fantastycznym zjawiskiem. To, co najpiękniejsze, to możliwość poznania ludzi z branży z zupełnie innej, prywatnej, strony. Jedni zbierają znaczki, inni lubią podróże, jeszcze inni mniej lub bardziej wprost chwalą któregoś z bogów. Najczęściej jednak wrzucają fotki dzieci, psów i kotów. Oraz mówią o polityce. Rzadziej ze znawstwem. Częściej z zaangażowaniem. Aktualnie oczywiście politykę na Facebooku uprawiają przede wszystkim ci, których wybrańcy demokratyczne wybory przerżnęli (bo 'przegrali' to zbyt lekkie słowo). Ich widać najmocniej. Choć jeszcze 2 lata temu było odwrotnie. To zwolennicy dzisiejszej władzy polityką na FB się zajmowali. Kierunek przy tym nie do końca ma znaczenie. Ciekawsze jest powiązanie tej polityki z biznesem...

Źródło: feedproxy.google.com

Telegram i Instagram tymczasowo zablokowane przez irańskie władze

Dodano: 02.01.2018 20:58 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Aplikacja Telegram służąca do szyfrowanej komunikacji przez internet oraz należący do Facebooka serwis społecznościowej wymiany zdjęć Instagram zostały tymczasowo zablokowane przez władze w Iranie w celu "utrzymania pokoju" - poinformowała agencja Associated Press.

Źródło: www.wnp.pl

Facebook służy do dyskryminacji wiekowej? Oto dowody

Dodano: 27.12.2017 12:37 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem Julii Angwin, firmy poszukujące pracowników w internecie wykorzystują Facebooka do odsiewania starszych kandydatów jeszcze zanim trafi do nich ogłoszenie zawierające ofertę pracy. Służy do tego reklama ukierunkowana na Facebooku.

Źródło: www.wnp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone