sobota, 20 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
Rozmowy na czacie w Skype będą szyfrowane protokołem Signala

Dodano: 14.01.2018 12:19 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowy na czacie tekstowym w aplikacji Skype będą szyfrowane protokołem Signala, który wykorzystywany jest również w aplikacjach takich, jak Facebook Messenger czy WhatsApp .

Źródło: www.wnp.pl

Czy Concordia* nienawidzi Kaczyńskiego.. I Ergo Hestia, i Generali, i TUZ, i Axa**, i Link4, i Signal Iduna [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 05.01.2018 7:49 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Facebook jest fantastycznym zjawiskiem. To, co najpiękniejsze, to możliwość poznania ludzi z branży z zupełnie innej, prywatnej, strony. Jedni zbierają znaczki, inni lubią podróże, jeszcze inni mniej lub bardziej wprost chwalą któregoś z bogów. Najczęściej jednak wrzucają fotki dzieci, psów i kotów. Oraz mówią o polityce. Rzadziej ze znawstwem. Częściej z zaangażowaniem. Aktualnie oczywiście politykę na Facebooku uprawiają przede wszystkim ci, których wybrańcy demokratyczne wybory przerżnęli (bo 'przegrali' to zbyt lekkie słowo). Ich widać najmocniej. Choć jeszcze 2 lata temu było odwrotnie. To zwolennicy dzisiejszej władzy polityką na FB się zajmowali. Kierunek przy tym nie do końca ma znaczenie. Ciekawsze jest powiązanie tej polityki z biznesem...

Źródło: feedproxy.google.com

Ukraińska szarada. Wojciech Balczun o szefowaniu kolejom na Ukrainie

Dodano: 02.01.2018 6:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Na Ukrainie mówią, że ich państwo to "Facebook country": każdego dnia trzeba dostarczyć ludziom pozytywnego newsa; to kraj nieustająco składanych obietnic - czasami zdecydowanie ponad miarę - mówi Wojciech Balczun, w latach 2016-17 prezes Ukrzaliznycia (ukraińskich kolei państwowych) w rozmowie z Jackiem Ziarno.

Źródło: www.wnp.pl

Facebook służy do dyskryminacji wiekowej? Oto dowody

Dodano: 27.12.2017 12:37 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Zdaniem Julii Angwin, firmy poszukujące pracowników w internecie wykorzystują Facebooka do odsiewania starszych kandydatów jeszcze zanim trafi do nich ogłoszenie zawierające ofertę pracy. Służy do tego reklama ukierunkowana na Facebooku.

Źródło: www.wnp.pl

Facebook chwali się rekordem na Messengerze

Dodano: 24.12.2017 12:01 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Komunikator Facebook Messenger posłużył w 2017 r. do zrealizowania ponad 17 mld rozmów wideo. To dwa razy więcej, niż rok temu. W mijającym roku poprzez Messengera dziennie prowadzonych było ponad 7 mld rozmów.

Tagi: Facebook
Źródło: www.wnp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone