poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.  Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Wiadomości z tagiem Dopiero  RSS
Inwestowanie w kryptowaluty

Dodano: 15.06.2018 10:32 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Kto chce się wymienić swoimi doświadczeniami? Dopiero zaczynam, inwestuję wirtualną kasę, bo chcę wejść w ten temat będąc przygotowanym. Co proponujecie w takim wypadku? Po jakim czasie wyłożyliście własne środki?

Tagi: Dopiero
Źródło: www.az-finanse.pl

08.05 Opodatkowanie bonów – będą zmiany w zasadach rozliczenia VAT

Dodano: 06.06.2018 5:08 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Obecnie wydanie bonu pozwalającego na jego zamianę na towar lub usługę nie stanowi podstawy do naliczenia VAT. Dopiero faktyczna czynność opodatkowana, z jaką wiąże się bon, jest podstawą do rozliczenia podatku i ujęcia go w deklaracji VAT. Zasada ta ulegnie znaczącej modyfikacji ...

Źródło: www.pit.pl

Jednoosobowa działalność gospodarcza czy osobowa spółka prawa handlowego?

Dodano: 05.06.2018 6:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Stając przed wyborem formy prowadzenia działalności gospodarczej, przyszły przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze, powinien zastanowić się nad efektywnością podatkową danej formy prowadzenia działalności. Po drugie - nad optymalizacją wyeksponowania jego majątku osobistego na ryzyko gospodarcze. Po trzecie - nad stopniem skomplikowania procedur i nad kosztami, z jakimi będzie musiał się liczyć, jeśli zdecyduje się na konkretną formę prawną. Dopiero po przemyśleniu wskazanych zagadnień i ustaleniu swoich priorytetów przedsiębiorca może dokonać świadomego wyboru, którego potem nie będzie żałował.

Tagi: Dopiero
Źródło: biznes.interia.pl

Podatek od całej elektrowni? Dopiero uchwała NSA rozstrzygnie spór o wiatraki

Dodano: 30.05.2018 11:08 | 23 odsłon | 0 komentarzy

Siedmiu sędziów będzie musiało odpowiedzieć na pytanie, czy podatek liczyć od całej elektrowni wiatrowej, w tym łopat i układu sterowania, czy tylko od części budowlanych, a więc fundamentu i masztu.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Złoty póki co stabilny (popołudniowy komentarz walutowy z 28.05.2018)

Dodano: 28.05.2018 15:31 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Niepewność we Włoszech ciąży na rynku i na euro. Polska waluta jednak stosunkowo stabilna - pomaga taniejąca ropa. Dopiero w środę poznamy istotne dane makro - do tego czasu polityczna sytuacja na Półwyspie Apenińskim prawdopodobnie będzie miała największy wpływ na rynek.

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone