wtorek, 18 września 2018 r.  Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
Wiadomości z tagiem Departamentu  RSS
Krzysztof Jankowski Dyrektorem Departamentu Zarządzania Marką T‑Mobile

Dodano: 18.09.2018 17:06 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Od 1 października 2018 roku działania z zakresu komunikacji rynkowej T‑Mobile oraz aktywności związane z budowaniem percepcji marki realizowane będą przez Departament Zarządzania Marką. Jego szefem zostanie Krzysztof Jankowski.

Źródło: inwestycje.pl

Trump zwiększa presję na Chiny, ale rynki reagują powściągliwie

Dodano: 10.09.2018 17:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy


USA: Opublikowane w piątek po południu dane Departamentu Pracy za sierpień zaskoczyły na plus (NFP 201 tys, płaca godzinowa przyspieszyła do 2,9 proc. r/r z 2,7 proc. r/r). To podbiło w górę rentowności amerykańskich obligacji, chociaż poniedziałek...

Źródło: inwestycje.pl

Uniqa: rodzice skłonni wydawać na ubezpieczenie dzieci [Rynek]

Dodano: 22.08.2018 8:51 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Sławomir Tryfon, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Życiowych z Uniqi, podaje, że z badań przeprowadzonych na zlecenie ubezpieczyciela przez ARC (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Ekonomiści o budżecie na 2019 rok. "Nadchodzi spowolnienie i to jest ostatni moment, by się przed tym zabezpieczyć"

Dodano: 22.08.2018 5:05 | 6 odsłon | 0 komentarzy

"Widać intencję, by dobrą koniunkturę wykorzystać na redukcję deficytu i przygotować się na czasy, które nadchodzą. Wszystkie prognozy wskazują bowiem, że nadchodzi spowolnienie i to jest ostatni moment, by się przed tym zabezpieczyć" - mówi główny ekonomista i dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych PKO BP Piotr Bujak.

Źródło: forsal.pl

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu - wywiad z Dyrektorem Departamentu Informacji Finansowej MF

Dodano: 21.08.2018 8:08 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Materia prawna związana z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest trudna i skomplikowana. Odnosi się ona do wielu kwestii związanych z narażaniem systemów finansowych i gospodarczych, reprezentowanych w szczególności przez podmioty zaufania publicznego, na wykorzystywanie ich na potrzeby legalizowania środków pochodzących z przestępczej działalności bądź też takiej działalności dedykowanych. Niemniej wspólny wysiłek zarówno organu w postaci Generalnego Inspektora, zapisy ustawy, jak i aktywność instytucji obowiązanych powinien przyczynić się znacząco do poprawy bezpieczeństwa w kraju, jak i w skali międzynarodowej - powiedział dr Maciej Aleksander Kędzierski, Dyrektor Departamentu Informacji Finansowej Ministerstwa Finansów, w wywiadzie udzielonym dla Infor.

Co kupować, a co sprzedawać w nowym roku (NA ŻYWO)

Dodano: 22.12.2016 13:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Co w nowym roku czeka polskie akcje, obligacje i złotego? Czy giełdowy portfel lepiej zbudować ze spółek surowcowych czy może z banków? Czy ryzyko polityczne nadal będzie odstraszało globalnych inwestorów od inwestycji nad Wisłą? O tym z Andrzejem Domańskim, Dyrektorem Departamentu Zarządzania Aktywami w EQUES Investment TFI, będzie rozmawiał Marek Wierciszewski. Początek transmisji o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań.

Źródło: www.pb.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone