sobota, 23 czerwca 2018 r.  Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Wiadomości z tagiem Często  RSS
04.05 Deklaracje PIT z lat poprzednich a przedawnienie

Dodano: 05.06.2018 5:08 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Często na półkach lub w szufladzie przechowujemy dokumentację podatkową i rozliczenia PIT z lat wcześniejszych. Jest to działanie w pełni prawidłowe - kontrola podatkowa wszczęta może zostać nawet kilka lat po złożeniu deklaracji podatkowej. Dokumentów podatkowych, nawet w firmach, nie trzeba jednak ...

Tagi: Często, Jens
Źródło: www.pit.pl

Czy można kartą zapłacić za armatę

Dodano: 31.05.2018 20:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Co jakiś czas przez media przechodzi hiobowa wiadomość , że w jakiejś instytucji, państwowej firmie lub – o zgrozo – w ministerstwie urzędnicy wydali przy użyciu kart płatniczych bajońskie sumy. Często emocje podgrzewają dodatkowe „pikantne" informacje, że np. kart w inkryminowanej firmie było kilkadziesiąt, a czasami kilkaset, a posiadała je nawet – o zgrozo – sekretarka.

Tagi: Często
Źródło: www.rp.pl

Przygotowana likwidacja: Jak to działa?

Dodano: 31.05.2018 5:10 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Choć instytucja przygotowanej likwidacji (pre-pack) istnieje w polskim porządku prawnym od ponad dwóch lat, niewypłacalni przedsiębiorcy wciąż nie wykorzystują wszystkich jej zalet. Często nie są świadomi tego, że nie każde zadłużone przedsiębiorstwo musi zakończyć swój byt prawny w wyniku postępowania upadłościowego. Dzięki przygotowanej likwidacji przedsiębiorstwo kontynuuje swoją działalność, a wierzyciele zostają zaspokojeni w wyższym stopniu i szybciej niż wskutek klasycznej upadłości.

Tagi: Często
Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone