niedziela, 22 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Wiadomości z tagiem Często  RSS
Rehabilitacyjne przeszkody [Flesz]

Dodano: 17.04.2018 9:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wczesna rehabilitacja poszkodowanych to cel, który ubezpieczyciele powinni sobie stawiać. Jego realizacja napotyka jednak pewne przeszkody. Jedną z nich jest zbyt późne dowiadywanie się przez nas, ubezpieczycieli, o zaistniałej szkodzie. Często jest to nawet rok czy półtora roku po zdarzeniu. Po takim czasie wejście w program rehabilitacyjny może nie przynieść już takich pozytywnych skutków, jakie przyniosłoby, gdyby poszkodowany rozpoczął rehabilitację od razu.

Tagi: Często, Jens
Źródło: feedproxy.google.com

Pieniądze potrzebne na już? Jak pożyczyć mądrze?

Dodano: 16.04.2018 20:13 | 21 odsłon | 0 komentarzy

Czasem dodatkowa gotówka w portfelu jest potrzebna na już, bo pojawiły się naprawdę pilne wydatki. Jak jednak pożyczyć pieniądze mądrze? I to w ogóle oznacza? Zobaczcie sami - wszystko jest opisane w naszym artykule! Mądre pożyczanie, czyli jakie? Często można usłyszeć o tym, że decyzje finansowe powinny być przemyślane i mądre. No ale jakie dokładnie [...]

Źródło: www.finanseosobiste.pl

Jak przywiązać klienta do firmy [Sprzedaż]

Dodano: 04.04.2018 8:45 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Zdobywanie i utrzymanie klientów jest podstawą sukcesu każdej firmy. Często wierzy się, że jeśli masz dobry produkt, rzetelną obsługę i dbasz o relacje z klientem, to uzyskasz jego lojalność. Niestety, rzeczywistość pokazuje, że nie zawsze ta zasada sprawdza się w praktyce. Dlatego wiele firm usiłuje zwiększyć lojalność swoich klientów, oferując im różnego rodzaju korzyści: darmowy kubek kawy, kupony rabatowe, bilety lotnicze w promocyjnych cenach czy kupony uprawniające do zniżki na zakup wczasów w następnym sezonie.

Tagi: Często
Źródło: feedproxy.google.com

Ciepłownictwo najlepszym sposobem walki ze smogiem. Ale niewykorzystanym

Dodano: 30.03.2018 13:54 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Wiele się mówi o tym, że rozwój ciepłownictwa to szansa na walkę ze smogiem. W praktyce jest to szansa niewykorzystana. Często publiczne i samorządowe pieniądze wspierają inne, nieskuteczne formy walki z zanieczyszczeniem powietrza.

Tagi: Często, Wielu
Źródło: energetyka.wnp.pl

Częste absencje uzasadnią zwolnienie

Dodano: 25.03.2018 6:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Powtarzające się i długotrwałe nieobecności pracownika z powodu choroby mogą być przyczyną wypowiedzenia umowy, jeśli dezorganizuje to pracę firmy i zagraża jej interesom. W razie sporu, pracodawca musi udowodnić te okoliczności.

Tagi: Często
Źródło: www.rp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 site.elk.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone